وبلاگ هواداران و عاشقان علی دایی
همشهری آنلاین:رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را خوش حساب ترین مودی مالیاتی اعلام کرد و گفت: برخی بازیکنان فوتبال مالیات پرداخت نمی‌کنند.

به گزارش مهر، علی عسکری در جمع خبرنگاران گفت:علی دایی یکی از مودیان خوش حساب مالیاتی در کشور است، به طوری که وی حتی در یکی از سالها به عنوان مودی نمونه انتخاب شده است.

 رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه برخی از بازیکنان فوتبال مالیات خود را نمی‌پردازند، افزود: در عین حال، اکثر بازیکنان خوش حساب هستند و با توجه به مبلغ قراردادها، مالیات خود را پرداخت می‌کنند.

در پی صدور سند 230 میلیون تومانی فدراسیون فوتبال مبنی بر پرداخت مالیات قرارداد علی دایی، سرمربی پیش تیم ملی تاکید کرده است که یکی از خوش حساب ترین ورزشکاران در موضوع پرداخت مالیات است.

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مرداد 1389ساعت 22:30  توسط فرزاد | 

برای دیدن ادامه تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید

گزارش تصویری از دیدار راه آهن و پرسپولیس

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مرداد 1389ساعت 13:42  توسط فرزاد | 

علی دایی بر خلاف روال معمول که به همراه تیم و با اتوبوس پرسپولیسی‌ها ورزشگاه را ترک می‌کرد اینبار به تنهایی و بلافاصله پس از پایان کنفرانس مطبوعاتی‌اش ورزشگاه را ترک کرد.

دایی با اسناد و مدارکی که وعده آنها را داده بود راهی برنامه نود شد تا در این برنامه زنده تلویزیونی، ناگفته‌های قراردادش با فدراسیون فوتبال را بیان کند.

- افشین قطبی به همراه کمکش در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود و شاهد بازی تیم‌های پرسولیس و راه آهن بود. حمید استیلی، سرمربی کنونی شاهین بوشهر هم یک ردیف بالاتر از قطبی نشسته بود و ناظر بازی شاگردان سابقش در پرسپولیس بود. استیلی به همراه شاهین بوشهر، هفته آینده در ورزشگاه آزادی در برابر پرسپولیس قرار می‌گیرند.

- استیلی و قطبی پس از رویارویی با یکدیگر در قسمت VIP ورزشگاه آزادی با هم، دیده بوسی کردند. این دو لحظاتی هم با حبیب کاشانی که در فاصله کمی از آنها نشسته بود خوش وبش کردند.

- ابراهیم شکوری، اشپیتیم آرفی و مجتبی شیری در قسمت VIP ورزشگاه آزادی در کنار هم حضور داشتند و شاهد بازی هم تیمی‌هایشان در برابر راه آهن بودند.

- سرخپوشان تهرانی پس از پایان بازی با اتوبوس خود، به سمت هتل اسپیناس، هتل محل اردوهایشان رفتند تا به وسیله ماشین‌های شخصی‌شان که در پارکینگ این هتل بود، به منازلشان بروند.


هدايت سرخپوشان با لباس آبي

خبرگزاري فارس: حميد استيلي و افشين قطبي پس از اينكه در جايگاه ويژه ورزشگاه با هم روبرو شدند، برخورد گرمي با هم داشتند كه به نوعي مراسم آشتي‌كنان آنها محسوب مي‌شد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، حبيب كاشاني، سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس قبل از آغاز بازي همراه با علي دايي و بازيكنان پرسپوليس از رختكن به سمت زمين مسابقه آمد كه به شدت مورد تشويق هواداران قرار گرفت.

*رسول كربكندي، سرمربي راه‌آهن با دسته گل به سمت علي دايي و نيمكت‌نشينان پرسپوليس رفت.
همچنين بازيكنان راه آهن همگي با دسته گل به سمت دايي و مهدي تارتار و ساير اعضاي كادرفني پرسپوليس رفتند.

*فرشيد كريمي، دروازه‌بان سابق پرسپوليس كه در بازي مقابل اين تيم در درون دروازه‌ راه‌آهن قرار داشت به شدت توسط تماشاگران پرسپوليس تشويق شد.

*عليرضا نورمحمدي، محمد نوري، هادي نورورزي و اميرحسين فشنگچي براي كربكندي دسته گل بردند و با بازيكنان نيمكت نشين راه‌آهن احوالپرسي كردند.

*حبيب كاشاني هنگامي كه قصد داشت به سمت جايگاه ويژه برود به مدت 5 دقيقه پاسخگوي سؤالات هواداران تيمش بود.

*در ابتداي مسابقه حدود 20 هزار هوادار پرسپوليس در ورزشگاه حاضر بودند كه با گذشت زمان مسابقه بر تعداد آنها افزوده شد.

*افشين قطبي، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران همراه با عليرضا منصوريان، مربي تيم ملي و حبيب كاشاني، كريم باقري و ابراهيم شكوري از جايگاه ويژه بازي را تماشا كردند. در اين بين برخورد گرم كاشاني و قطبي جالب توجه بود.

*كربكندي در نيمه اول در دقايقي به شدت به بهادر عبدي اعتراض كرد. سرمربي راه‌آهن بازيكن تيمش را كنار زمين آورده و تذكراتش را با جديت به وي گوشزد كرد.

*علي دايي با لباس آبي در اين بازي هدايت سرخپوشان را برعهده داشت.

*مهدي شيري در دقيقه 39 جاي خود را به غلامحسين بادامكي داد. پرسپوليس 2 دقيقه بعد در حالي به گل رسيد كه بادامكي نقش اصلي را روي اين گل ايفا كرد و هواداران پرسپوليس كه اين گل را ناشي از تعويض تاكتيكي دايي مي‌دانستند تا دقايقي پس از گل علي دايي را تشويق مي‌كردند.

*در نيمه اول، 3 دقيقه وقت اضافه توسط داور اعلام شد.

*كربكندي در نيمه اول چندين بار به شدت به عملكرد افشاريان اعتراض كرد. وي اعتقاد داشت قبل از به ثمر رسيدن گل، بادامكي با زانو به سر بازيكن راه آهن ضربه زده است.
سرمربي راه‌آهن پس از سوت پايان بازي در نيمه اول به سمت افشاريان رفت و با اعتراض‌هايش وي را تا رختكن بدرقه كرد.

*2 ليدر استيل‌آذين كه با تيپي خاص و كلاه شاپكو در ورزشگاه‌ها حاضر مي‌شوند، در جريان بازي امروز توسط نيروي انتظامي به بيرون از ورزشگاه هدايت شدند.

*50 هوادار راه‌آهن 10 دقيقه پس از بازي به ورزشگاه آمدند تا تيم خود را تشويق كنند.

*كريم باقري با دمپايي راهي ورزشگاه شد تا بازي تيمش را از نزديك تماشا كند.

*حميد استيلي و عزيزمحمدي 20 دقيقه پس از بازي به ورزشگاه رسيدند و از جايگاه ويژه بازي را تماشا كردند.

*پس از به ثمر رسيدن گل اول پرسپوليس، دايي، يحيوي، عبدي و تارتار همديگر را در آغوش كشيده و در شادي پس از گل شريك شدند.

*كاشاني پس از نيمه اول، طبق معمول بازي‌هاي پرسپوليس راهي رختكن اين تيم شد.

*حميد استيلي و افشين قطبي كه در ماه‌هاي اخير چند مصاحبه عليه يكديگر انجام داده بودند، پس از اينكه در جايگاه ويژه ورزشگاه با هم روبرو شدند، يكديگر را در آغوش كشيده و برخورد گرمي با هم داشتند كه به نوعي مراسم آشتي‌كنان آنها محسوب مي‌شد.

*هواداران پرسپوليس در نيمه دوم با شعار "دايي، دايي، حمايتت مي‌كنيم " از سرمربي‌شان حمايت كردند.

*پس از به ثمر رسيدن گل اول راه‌آهن دايي به شدت به عليرضا محمد، مدافع تيمش اعتراض كرد.

*زماني كه ضربه پنالتي براي پرسپوليس اعلام شد، مازيار زارع به سمت دايي رفت و خواستار زدن ضربه پنالتي شد كه دايي با اين درخواست موافقت نكرد و نوري را مأمور زدن ضربه پنالتي كرد.

*محمد نوري پس از 2 گلي كه به راه آهن زد در آغوش دايي قرار گرفت.

*بهادر عبدي پس از تعويضش با ناراحتي خاصي بر روي نيمكت ذخيره‌هاي تيمش قرار گرفت.

*پس از هر گلي كه راه‌آهن زد، هواداران پرسپوليس شيث رضايي را تشويق كردند.

*شيث رضايي پس از مدت‌ها در تركيب پرسپوليس بازي كرد. وي در دقيقه پاياني بازي به جاي فشنگچي وارد زمين شد و با تشويق شديد هواداران روبرو شد. حقيقي نيز با ورود شيث به زمين بازوبند را به او سپرد.

*كربكندي سرانجام در دقيقه پاياني بازي به خاطر اعتراض‌هايش از روي نيمكت راه‌آهن اخراج شد و به سمت رختكن رفت.

*پس از پايان بازي نيز هواداران به سمت قطبي با اعتراض شعار مي‌دادند "قطبي يادت باشه رضايي بايد باشه "
در چندين نوبت ليدرهاي پرسپوليس مانع از تشويق قطبي توسط هواداران پرسپوليس شدند.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مرداد 1389ساعت 9:0  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و راه‌آهن با نتيجه 3 بر 2 به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و راه‌آهن از هفته پنجم ليگ برتر از ساعت 21:45 دقيقه در ورزشگاه آزادي با حضور حدود 30 هزار تماشاگر برگزار شد كه اين بازي با نتيجه 3 بر 2 به سود پرسپوليس به پايان رسيد.
در اين ديدار جذاب و نفس‌گير كه با 5 گل همراه بود، براي سرخپوشان اميرحسين فشنگچي در دقيقه 41 و محمد نوري در دقايق 49 و 62 (از روي نقطه پنالتي) گلزني كردند و گل‌هاي راه‌آهن نيز توسط رودريگو لوپز در دقيقه 56 و حميد هدايتي در دقيقه 68 وارد دروازه پرسپوليس شد.

خداداد افشاريان قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت. وي به حميد علي عسگر و عليرضا حقيقي از پرسپوليس و ميرهاني هاشمي از راه‌آهن كارت زرد نشان داد. همچنين رسول كربكندي، سرمربي راه‌آهن در دقايق پاياني بازي به دليل اعترا‌ض‌هاي مكررش اخراج شد.

تركيب پرسپوليس:

عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، حميدرضا علي عسگر، عليرضا محمد، مازيار زارع، محمد نوري، مهدي شيري (از دقيقه 39 حسين بادامكي)، امير حسين فشنگچي (از دقيقه 89 شيث رضايي)، غلامرضا رضايي و هادي نوروزي (از دقيقه 76 مجتبي زارعي)
سرمربي: علي دايي

تركيب راه‌آهن:

فرشيد كريمي، حسين پاشايي، ابراهيم كريمي، ابوذر رحيمي، ميرهاني هاشمي، كمال كاميابي (از دقيقه 80 محسن زاهدي)، بهادر عبدي (از دقيقه 66 پيمان ميري)، حميد هدايتي، محسن ميرابي (از دقيقه 63 محمود آمنه)، ريكاردو دسوزا، رودريگو لوپز
سرمربي: رسول كربكندي

پرسپوليس با اين پيروزي در پايان هفته پنجم 12 امتيازي شد و در رده دوم جدول، پشت سر ذوب‌آهن 13 امتيازي قرار گرفت و راه‌آهن نيز با اين شكست با يك امتياز همراه با پيكان در قعر جدول ايستاد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مرداد 1389ساعت 0:30  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران قبل از ديدار با راه‌آهن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران قبل از ديدار با راه‌آهن از ساعت 17:45 بعدازظهر امروز در ورزشگاه شركت واحد برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس پس از جلسه‌اي 30 دقيقه‌اي با كادر فني به گرم كردن، حركات كششي، سانت از جناحين و دفع توپ، شوت‌زني، پنالتي و مهار توپ‌هاي بلند پرداختند.

* در تمرين امروز تنها مجتبي شيري به دليل مصدوميت غايب بود.
* در ابتداي تمرين جلسه 30 دقيقه‌اي بين بازيكنان و كادر فني برگزار شد.
* حسين عبدي در اقدامي عجيب وقتي كه با سؤال يكي از خبرنگاران مواجه شد كه جلسه كادر فني با بازيكنان در چه موردي بود گفت: اين مورد به چه درد شما مي‌خورد اگر قرار بود به شما بگوييم مي‌گفتيم.
* دايي در تمرين امروز برنامه‌هاي ويژه‌اي براي مهار توپ‌هاي بلند در محوطه 18قدم داشت.
* تياگو به مدت 50 دقيقه اختصاصي تمرين كرد.
* مجتبي شيري،‌ بادامكي، پروين، رضايي و رحمان احمدي اختصاصي تمرين كردند.
* كريم باقري زودتر از سايرين زمين شركت واحد را ترك كرد. وي به احتمال فراوان در بازي مقابل راه‌آهن حضور دارد.
* حضور فرزند كريم باقري نيز در تمرين امروز بسيار جالب بود. وي در كنار ساير بازيكنان به تمرين پرداخت.
* در پايان تمرين امروز گفته ‌شد نام بازيكناني همچون شيري، تياگو، آرفي، آقازماني، منصوري و شكوري از ليست پرسپوليسي‌ها براي بازي مقابل راه‌آهن خارج شده است.
* پرسپوليسي‌ها پس از تمرين امروز راهي هتل اسپيناس شدند تا خود را براي بازي فردا آماده كنند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مرداد 1389ساعت 20:30  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ براي رسيدن به 3 امتياز بازي، به وضعيت كنوني راه‌آهن در انتهاي جدول نگاه نمي‌‌كنيم.

علي دايي در گفت‌وگويي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: با آرامشي كه در تيم وجود دارد، خودمان را آماده مي‌كنيم تا در يك بازي خانگي و با حضور هواداران پرشور، به 3 امتياز برسيم تا همچنان جزء بالانشينان باشيم.
وي افزود: ديدار مقابل راه‌آهن سختي‌هاي خودش را دارد. براي رسيدن به 3 امتياز به هيچ عنوان به وضعيت كنوني راه‌آهن در انتهاي جدول نگاه نمي‌كنيم؛ بلكه با تاكتيك‌هاي خودمان سعي خواهيم كرد با يك بازي هجومي، به خواسته‌هايمان برسيم.
مربي تيم پرسپوليس عنوان كرد: راه‌آهن تيم خوبي است كه شايد در هفته‌هاي گذشته دچار بدشانسي شده است. به همين دليل، با انگيزه خاصي به ديدار ما مي آيد و بايد مراقب حريف باشيم.

علي دايي با خودداري از هرگونه اظهارنظر درباره مسائل ديگر، گفت: ‌همه چيز را به برنامه 90 موكول كردم تا حرفم را با مردم بزنم و آنها درباره اتفاقات پيش‌آمده براي من قضاوت كنند. براي حضور در آن برنامه لحظه‌شماري مي‌كنم تا انشاءالله درد دلم را پس از مدت‌ها بازگو كنم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مرداد 1389ساعت 16:35  توسط فرزاد | 
پيش‌بين: فدارسيون خبر خلاف واقع به AFC داده است

خبرگزاري فارس: وكيل سرمربي پرسپوليس گفت: اگر راي شوراي استيناف را بپذيريم، بايد بگويم فدراسيون خبري خلاف واقع به كنفدارسيون ارسال كرده است.

عسكري پيش‌بين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد راي صادره شوراي استيناف به ضرر علي دايي و اينكه اين مربي طلبي از فدراسيون بابت مربيگري تيم ملي ندارد، عنوان كرد: اگر بپذيريم كه راي شوراي استيناف درست است و علي دايي قراردادي با فدراسيون بابت مربيگري تيم ملي براي سال‌هاي دوم و سوم نداشته، بايد بگوييم فدراسيون در مطلبي خلاف واقع به كنفدارسيون آسيا، نام علي دايي را به عنوان سرمربي داده و ايشان در ديدار با عربستان نيز نبايد به عنوان سرمربي روي نيمكت مي‌نشست.
وي ادامه داد: قرارداد علي دايي در تاريخ 1/1/88 به پايان مي‌رسيد. بنابراين، او بر اساس كدام قرارداد با فدراسيون در ديدار با عربستان هدايت تيم ملي ايران را بر عهده داشت؟ چرا فدراسيون اسم او را در سال 88 به عنوان سرمربي تيم ملي ايران به AFC داده است؟ كليه مطالب و مستندات در پرونده، راي بر محق بودن دايي دارد. تنها نكته‌اي كه در قرارداد علي دايي با فدراسيون وجود داشت، توافق بر سر مبلغ قرارداد بوده است.
وكيل دايي در مورد احتمال شكايت علي دايي به فيفا گفت: دايي در دو سه روز آينده در مورد اينكه به فيفا شكايت شود، تصميم‌گيري خواهد كرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مرداد 1389ساعت 2:0  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران بعدازظهر امروز انجام شد كه با غيبت شيري و گلزني باقري همراه بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين اين تيم تهراني از ساعت 17 و در زمين شركت واحد دنبال شد. بازيكنان پس از گوش دادن به حرف هاي دايي، بدن‌هاي خود را گرم كردن و سپس به هندبال پرداختند.
در مرحله بعدي نيز در قالب دو تيم فوتبال بازي كردند كه براي تيم سفيد محمد پروين يك گل و فشنگ چي، محمد نوري و كريم باقري 2 گل زدند. براي نارنجي سعيد حلافي، آرفي و نوروزي هر كدام 2 گل به ثمر رساندند.
* در تمرين امروز مجتبي شيري غايب بود. تياگو به دليل مصدوميت، اختصاصي تمرين كرد.
* 50 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند
* كريم باقري امروز در تمرين گروهي شركت كرد و در فوتبال دستگرمي نيز يكي از آماده ترين بازيكنان همراه محمد پروين بود كه باعث خوشحالي علي دايي شد.
* شيث رضايي براي دوري از هر گونه حاشيه‌، خودش را ممنوع المصاحبه كرده است.
* ماجراي علي كريمي و باشگاه استيل آذين سوژه هواداران پرسپوليس هم بود.
* تمرين امروز ساعت 18:45 به پايان رسيد و فردا بعدازظهر پيگيري مي‌شود.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم مرداد 1389ساعت 19:30  توسط فرزاد | 
دايي به راي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعتراض كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس به راي كميته انضباطي مبني بر پرداخت جريمه 50 ميليون ريالي اعتراض كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، كميته انضباطي، علي دايي و محمد مايلي كهن را به دليل مصاحبه‌هايي كه عليه يكديگر انجام مي‌دادند، به پرداخت 50 ميليون ريال محكوم كرد.
علي دايي به اين راي كميته انضباطي اعتراض كرده و اين پرونده به شواري استيناف رفته است.
عسكري پيش‌بين، وكيل علي دايي با تاييد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: دايي در اين قضيه فقط از خودش دفاع كرد؛ آن هم بعد از آنكه محمد مايلي‌كهن در نشست خبري كه بي ارتباط به موضوع بود، صحبت كرد. علي دايي فقط با الفاظ مودبانه از خودش دفاع كرده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم مرداد 1389ساعت 18:15  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس تهران بعدازظهر امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس تهران پس از شكست صنعت نفت آبادان بعدازظهر امروز از ساعت 18 در ورزشگاه شركت واحد برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان اصلي در بازي روز گذشته مقابل صنعت نفت به مدت 50 دقيقه به دويدن و حركات كششي پرداختند و بازيكنان ذخيره نيز پس از دويدن و گرم كردن پاس‌كاري در حال حركت و فوتبال دست‌گرمي را در برنامه‌هاي كاري خود قرار دادند.
* در تمرين امروز حسين عبدي و تاتار نيز پا به توپ شدند.
* كريم باقري نيز با رفع مصدوميت در تمرينات امروز پا به توپ شد
* جلال اكبري و شيث رضايي با دستور دايي تمرينات اختصاصي ويژه انجام دادند
* در تمرين امروز تنها 15 هوادار حضور داشتند كه فقط با سكوت كامل تمرين را نظاره‌گر بودند
* پس از تمرين امروز جلسه ويژه كادر فني برگزار شد
* بازيكنان اصلي در بازي روز گذشته بعد از تمرين امروز به هتل‌ المپيك براي استفاده از استخر و سونا رفتند
* دوربين برنامه 90 در تمرين امروز حضور داشت و مصاحبه بسيار جالبي از علي دايي گرفت
* مجتبي شيري نيز به دليل مصدوميت تنها دقايقي تمرين كرد و سپس به رختكن رفت
* تمرين امروز پرسپوليس ساعت 19:30 به پايان رسيد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 20:30  توسط فرزاد | 
دايي: از سيما نيم ساعت وقت مي‌خواهم تا تمامي مدارك را ارائه دهم

خبرگزاري فارس: سرمربين تيم پرسپوليس گفت: از صداوسيما مي‌خواهم كه پس از ديدار برابر راه‌آهن، نيم ساعت به من وقت دهند تا همه مدارك را ارائه دهم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، علي دايي پس از پيروزي يك بر صفر برابر صنعت نفت آبادان در هفته چهارم ليگ برتر، عنوان كرد: نيمه اول بازي خوبي ارائه داديم و از حريف هم برتر بوديم. همين موجب شد تا به گل برسيم؛ اما در نيمه دوم، همه چيز تغيير كرد. اگر بازيكنان با حوصله بازي مي كردند، مي توانستيم در اين نيمه و در ضدحملات، به گل برسيم.

وي درباره محروميت ميزبان از داشتن تماشاگر، گفت: به نظرم آنها بدون هوادار هم نبودند چرا كه هر جا را نگاه مي كردم، طرفداران اين تيم حضور داشتند. البته ظلم به فوتبال آبادان است كه ديدارهاي اين تيم بدون تماشاگر برگزار شود. اگر تماشاگران حضور داشتند، فشار بيشتري به ما وارد مي شد.
سرمربي پرسپوليس ادامه داد: البته بازيكنان ما سنگ تمام گذاشتند و در اين گرماي هوا، خوب بازي كردند. اين را هم بايد بگويم كه آباداني‌ها هم خوب بازي كردند. فكر نمي كردم در اين سطح كار كنند.
وي عنوان كرد: داور با نفت‌ مهربان‌تر بود چرا كه خطاها و كارت‌هاي داده شده، به ضرر ما بود.

علي دايي درباره حكم كميته استيناف مبني بر عدم تصور حقي براي وي در مقابل فدراسيون فوتبال، اظهار داشت: پيش بيني مي شد كه چنين حكمي صادر شود. از صداوسيما مي خواهم كه در روز پنجشنبه و پس از ديدار برابر راه آهن، نيم ساعت به من وقت دهند تا با مدرك، همه چيز را توضيح دهم.

وي درباره نيمكت‌نشيني شيث رضايي در اين بازي گفت: اگرچه او بازيكن خوبي است؛ اما وقتي خط دفاعي گلي دريافت نمي كند و خوب كار مي كند، تغييري در آن ايجاد نمي كنند.

سرمربي پرسپوليس با خودداري درباره صحبت درباره اظهارات مايلي كهن، عنوان كرد: تمام تمركزم روي تيم و بازي‌هاي آن است. در زمين ثابت مي‌كنيم كه تيم برتر هستيم.

پرسپوليس در اين بازي با گل غلامرضا رضايي به برتري رسيد تا نوار پيروزي‌هاي صنعت نفت آبادان را قطع كند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 1:30  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس توانست با يك گل بر صنعت نفت آبادان غلبه كرده و 9 امتيازي شود.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اين بازي كه در ورزشگاه بدون تماشاگر برگزار شد، با تك گل نيمه نخست غلامرضا رضايي به پايان رسيد. وي در دقيقه 37 با سنگربان ميزبان تك به تك شد و توانست اين گل را به ثمر رساند.
نيمه دوم اگرچه گلي براي طرفين نداشت؛ اما با اخراج هدايت شهرياري در دقيقه 92 و سرمربي صنعت نفت آبادان همراه شد. نفتي‌ها به عملكرد تيم داوري اعتراض داشتند.
با اين نتيجه، نوار پيروزي‌ها تيم آباداني در ليگ چهارم پاره شد و 9 امتيازي ماند. پرسپوليس با اين تيم 9 امتيازي شد.

* تركيب تيم فوتبال صنعت نفت آبادان:
حسن هوري، هدايت شهرياري، فرهاد آل خميس، سجاد مشكل پور، عباس مرداسي، علي ممبيني، اميد شريفي نسب (از دقيقه 84 عيسي ترائوره)، وحيد پالوچ (از دقيقه 57 نبي ساكي)، محمدرضا ذوالفنون، طالب ريكاني (از دقيقه 66 رسول نويدكيا)، روح‌ا.. عرب
سرمربي: آلفردو كاسيميرو

* تركيب تيم فوتبال پرسپوليس:
عايرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، حميدرضا علي عسگري، عليرضا محمد، مازيار زارع، مهدي شيري (از دقيقه 64 حسين بادامكي)، محمد نوري، هادي نوروزي، غلامرضا رضايي (از دقيقه 84 سعيد هلافي)، اميرحسين فشنگ‌چي (از دقيقه 70 مجتبي زارعي)
سرمربي: علي دايي

داور: سعيد مظفري زاده
كمك داورها: مرتضي كريمي و رسول فروغي
اخراج: هدايت شهرياري و كاسيميرو (سرمربي) از صنعت نفت
اخطار: سجاد مشكل پور و وحيد پالوج از نفت و مازيار زارع، مهدي شيري، هادي نوروزي و مجتبي زارعي از پرسپوليس

ورزشگاه: تختي آبادان
تماشاگر: به دليل محروميت ميزبان، ديدار بدون حضور هواداران دو تيم برگزار شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 0:23  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: وكيل سرمربي پرسپوليس گفت: پس از ابلاغ رسمي راي به من و نشست با علي دايي در مورد حكم كميته استيناف تصميم‌ گيري مي‌كنيم.

عسگري پيش بين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد راي استيناف به سود فدارسيون و اينكه علي دايي هيچ طلبي بابت مربيگري تيم ملي ندارد گفت: در حال حاضر خارج از تهران به سر مي‌برم و راي هنوز به من ابلاغ نشده است، بايد ابتدا راي به طور رسمي به من ابلاغ شود و پس از آن با علي دايي جلسه خواهم داشت تا در مورد اين راي تصميم‌گيري كنيم.
پيش‌بين در مورد اينكه چه زماني با دايي جلسه خواهد داشت گفت: روز آينده با دايي در اين زمينه صحبت خواهم كرد و بايد ببينم نظر او در مورد راي صادره چيست.
گفتني است پيش از اين دايي گفته بود اگر راي به ضرر من صادر شود به فيفا شكايت خواهم كرد تا حقم را بگيرم.دايي حتي راي كميته انضباطي مبني بر دريافت غرامت 450 ميليون توماني را نپذيرفته بود و به آن راي اعتراض كرد كه اكنون استيناف چنين رايي داده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 16:50  توسط فرزاد | 

 

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز (شنبه) تهران را به مقصد قم ترک کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تهرانی عصر امروز و پس از انجام آخرین مرحله از تمریناتشان پیش از بازی با صبا عازم شهر قم شدند.

پرسپولیسی‌ها ساعت 17:30 از هتل المپیک و با اتوبوس اختصاصی خود راهی این شهر شدند.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از عزیمت به شهر قم در هتل بین‌المللی این شهر مستقر می‌شود.

تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران فردا شب در جریان هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 20:45 در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم به مصاف هم می‌روند.

+ نوشته شده در  شنبه نهم مرداد 1389ساعت 20:32  توسط فرزاد | 
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، گفت:"رأی ابلاغی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه باشگاه پرسپولیس فاقد هر گونه وجاهت و اعتبار قانونی است و ما این موضوع را به صورت مستدل به این کمیته اعلام کرده‌ایم."

مصطفی شکری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه باشگاه پرسپولیس و اقدامات این باشگاه در این خصوص، تصریح کرد:" کمیته انضباطی به عنوان بالاترین مرجع انضباطی در حوزه فوتبال می‌تواند نقش بسیار تعیین کننده‌ای در مدیریت مقوله اخلاقی و انضباطی داشته باشد به شرطی که عناصری چون دقت، سلامت، سرعت و صحت در آرا و اقدامات این کمیته مورد توجه قرار گیرد. در صورت عدم رعایت شاخص‌های مذکور، این نقش معکوس گشته و خود به عاملی در جهت بر هم ریختن توازن انضباطی تبدیل می‌شود."

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با تأکید بر اینکه در رأی صادره در خصوص اتفاق‌های بازی پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز ایرادات اساسی قابل مشاهده است، گفت:" از بارزترین ایرادات شکلی رأی ابلاغی این است که علی‌رغم صراحت بند 6 ماده 12 آیین‌نامه، این رأی به امضاء هیچ‌یک از اعضاء نرسیده است. عدم حضور رئیس کمیته انضباطی در ایران و عدم وجود هر گونه پرونده و رایی در دبیرخانه کمیته انضباطی متعاقب مراجعه حضوری نماینده باشگاه پرسپولیس در تاریخ نهم مرداد ماه (سه روز بعد از اعلام رأی) و عدم ارایه پرونده جهت مطالعه نماینده حقوقی، نشان‌دهنده سوری بودن رأی ابلاغی است."

وی خاطرنشان کرد:" جالب اینجاست که حتی امضاء مسئول اعلام برابر با اصل بودن رونوشت ارسالی نیز به دلیل تعجیل دوستان در اقدام، از قلم افتاده است. بر این اساس و به طور قطع رأی ابلاغی فاقد هر گونه وجاهت و اعتبار قانونی است که این موضوع رسماً به کمیته انضباطی فدراسیون اعلام و تصریح شده است که حق باشگاه پرسپولیس در تجدید نظر خواهی از رأی کمیته انضباطی، پس از ابلاغ قانونی رایی معتبر، محفوظ است."

شکری با اشاره به اینکه این رأی به لحاظ ماهوی نیز دارای ایرادات اساسی است، افزود:" نکته حائز اهمیت اقدام عجولانه سازمان لیگ در تعیین بازی‌های موضوع محرومیت رأی صادره است. این در حالی است که در رأی صادره، صرف نظر از تمامی ایرادات شکلی و ماهوی، حداقل این درایت لحاظ شده است که بر خلاف رویه معمول، تعیین بازی مشمول رأی، بر عهده سازمان لیگ نهاده شده است."

وی تصریح کرد:" با توجه به اینکه اتفاق‌هایی که در این بازی افتاد، قطعاً در بازی برگشت پرسپولیس و تراکتورسازی می‌تواند منجربه بروز حوادثی ناگوارتر و جبران ناپذیرتر از آنچه تا به حال شاهد بودیم گردد، حداقل از سازمان لیگ به عنوان متولی اصلی برگزاری مطلوب مسابقات این بود که با استفاده از اختیارات محوله (متعاقب اصلاح روند شکلی و ماهوی صدور رأی) بازی برگشت پرسپولیس و تراکتورسازی را به عنوان یکی از دو بازی موضوع محرومیت تراکتورسازی اعلام نماید."

+ نوشته شده در  شنبه نهم مرداد 1389ساعت 20:29  توسط فرزاد | 
برنامه کامل تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از هفته پنجم اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه تمرینات این تیم را تا پیش از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور اعلام کرد.

این برنامه به شرح زیر است:

ردیف

تاریخ

 نوبت صبح

 

ساعت شروع تمرینات 
نوبت بعداز ظهر

 

توضیحات

1

شنبه 89/5/9

استراحت

15:30

17:30 حرکت به سمت قم از هتل المپیک

2

یکشنبه 89/5/10

هفته دوم مسابقات لیگ برتر: صبای قم – پرسپولیس ساعت 20:45

3

دوشنبه 89/5/11

11 ریکاوری

استراحت

 

4

سه شنبه 89/5/12

استراحت

17:30

 

5

چهارشنبه 89/5/13

استراحت

18

 

6

پنج شنبه 89/5/14

استراحت

18

حرکت به سمت هتل

7

جمعه 89/5/15

هفته سوم مسابقات لیگ برتر: پرسپولیس - سایپا

8

شنبه 89/5/16

10 ریکاوری

استراحت

 

9

یکشنبه 89/5/17

استراحت

استراحت

 

10

دوشنبه 89/5/18

استراحت

16:30

 

11

سه شنبه 89/5/19

10:30

18

 

12

چهارشنبه 89/5/20

استراحت

16:30

 

13

پنج شنبه 89/5/21

استراحت

16:30

 

14

جمعه 89/5/22

استراحت

16:30

حرکت به سمت آبادان

15

شنبه 89/5/23

هفته چهارم مسابقات لیگ برتر: صنعت نفت آبادان - پرسپولیس

+ نوشته شده در  شنبه نهم مرداد 1389ساعت 20:15  توسط فرزاد | 

برای دیدن ادامه تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید

گزارش تصویری از تمرینات امروز (جمعه) پرسپولیس

+ نوشته شده در  جمعه هشتم مرداد 1389ساعت 22:15  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: تماشاگران تراكتورسازي در واكنش به اين كه چرا به سمت باقري بطري آب پرتاب كردند گفتند او نبايد مقابل تيم سابقش بازي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس حبيب كاشاني درخصوص جريمه باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: اين مسئله را پيش‌بيني‌ كرده بوديم و حالا هم به رأي صادره اعتراض داريم. روز قبل از بازي با تراكتور سازي طي نامه‌اي به آقاي عزيز محمدي اعلام كرديم كه مثل بازي با گسترش فولاد تماشاگران تبريزي در طبقه دوم مستقر شوند چون مي‌دانستيم اين اتفاقات مي‌افتد.

وي ادامه داد: براي ورود به ورزشگاه حدود 10 دقيقه در اتوبوس محبوس شديم و يك ساعت و 40 دقيقه قبل از شروع بازي در ورزشگاه حضور داشتيم. با وجود اينكه ميزبان اين مسابقه بوديم اما در باراني از بطري‌هاي آب، سنگ و سانديس بازيكنان تيم من به ورزشگاه رفتند. گزارش‌هاي مربوط به اين مسابقه وجود دارد و مسئولان مي‌توانند پيگيري كنند.

كاشاني گفت: به خاطر جوي كه وجود داشت از كريم باقري خواستيم كه به سمت تماشاگران تبريزي برود اما متأسفانه آن‌ها به سمت باقري هم بطري آب پرتاب كردند. وقتي قضيه را از چند تبريزي حاضر در ورزشگاه جويا شديم گفتند كه باقري نبايد مقابل تيم سابقش بازي كند. در پاسخ به آن‌ها گفتم فوتبال حرفه‌‌اي است و اگر قرار باشد هر بازيكني مقابل تيم سابقش به ميدان نرود ديگر بازيكني براي يك تيم باقي نمي‌ماند. كريم باقري اصول حرفه‌اي گري را رعايت كرد و بخاطر پولي كه از ما مي‌گيرد براي پرسپوليس بازي مي‌كند.

وي با گلايه از مسئولان مبني بر محروميت پرسپوليس گفت: نامه سازمان ليگ به باشگاه پرسپوليس رسيده كه تيم ما محروم شده اما سؤال من اين است كه چطور حكمي كه هنوز قطعي نشده به مرحله اجرا در آمده است. براي بازي كه نه صعودي در آن مشخص مي‌شد و نه سقوطي اين همه اتفاق افتاده و آن وقت باشگاه پرسپوليس محروم مي‌شود. در آئين‌نامه انضباطي آمده است يك تيم به خاطر تخلفات اين چنيني از 10 تا 20 ميليون تومان جريمه مي‌شود اما آقايان اين 30 ميليون جريمه ما را از كجا آورده‌اند نمي‌دانيم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درخصوص پيروزي اين تيم مقابل تراكتورسازي گفت: اجزاي مختلف در فوتبال دست به دست هم مي‌دهند تا برتري نصيب يك طرف شود. خوشبختانه علي دايي جزئي از كار گروهي پرسپوليس است و تمامي اين اعضا توانستند مقابل حريف تبريزي خود به برتري برسند.

وي در خصوص اينكه چه زماني اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس مشخص خواهد شد گفت: تا روز يازدهم مرداد ماه تاريخ سرپرستي من به 10 ماه مي‌‌رسد. هر چند كه نوكري مردم براي من افتخار است اما از روز اول قرار بود اعضاي هيات مديره هر چه سريع تر مشخص شوند. اين مسئله به تشخيص مجمع و سازمان تربيت بدني است اما معتقدم اگر هر چه سريع تر اعضاي هيات مديره مشخص شوند بهتر خواهد بود. در حال حاضر من معلم هستم ولي محل خدمتم باشگاه پرسپوليس است و در خصوص دو شغله بودنم مشكلي وجود ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص شايعاتي كه پيرامون درگيري چند بازيكن در اردوي آلمان شنيده مي‌شد گفت: در كنفرانس خبري باشگاه هم اعلام كردم كه هر كس از اردوي آلمان و اين اتفاقاتي كه اشاره مي‌شود مدركي دارد به كميته انضباطي و باشگاه پرسپوليس تقديم كند تا پيگيري كنيم.

كاشاني درخصوص نامه‌اي كه سازمان ليگ مبني بر محروميت حميدرضا علي عسگر و سامان آقا‌زماني به باشگاه پرسپوليس ارسال كرده گفت: قبل از بازي با تراكتور‌سازي نامه‌اي با امضاي آقاي نبي به باشگاه پرسپوليس رسيد و آن‌ها اعلام كردند كه اين دو بازيكن نمي‌توانند تيم‌شان را در بازي مذكور همراهي كنند. حتي در اين زمينه با آقاي مايلي كهن صحبت كرديم چون ايشان هم يك بازيكن از سايپا را به همين دليل در اختيار نداشتند. آقاي مايلي كهن به ما گفتند كه اين محروميت لغو شده و من پس از تماس با مسئولان سازمان ليگ اعلام كردم كه آقايان علي عسگر و آقازماني مدت‌هاست در اردوي تيم اميد حضور دارند و ايشان گفتند كه محروميت لغو شده است. به اعتقاد من اين نامه‌نگاري‌ها باعث ايجاد استرس در بين بازيكنان شده و علي عسگر تا ساعت 5 روز بازي نگران اين بوده كه بازي مي‌كند يا خير.

كاشاني درباره سقف قرارداد عنوان كرد: زماني كه با بازيكنان مذاكره مي‌كرديم تنها چيزي كه در اين مذاكرات مطرح نشد سقف قرارداد بود و به همين دليل شماري از بازيكنان جذب تيم پرسپوليس و استقلال نشدند. ما تيم دولتي هستيم و از پول نفت استفاده مي‌كنيم و درآمدي نداريم پس بايد سقف داشته باشيم اما نه به اين شكل. پرسپوليس و استقلال درآمدي ندارند. سال گذشته باشگاه ما از محل درآمدهاي خود در سازمان ليگ يك ريال هم نگرفت. يك ميليارد و صد ميليون تومان اين درآمد به طلبكاران داده شده و حتي هنوز 480 ميليون تومان در ليست موجود است كه از محل درآمد فصل جديد بايد به طلبكاران بدهند.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم مرداد 1389ساعت 15:0  توسط فرزاد | 
مهاجم بورکینافاسویی تیم فوتبال پرسپولیس با روادید جدید وارد ایران شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از آنکه هفته گذشته، هروه اوسال در اقدامی سوال برانگیز و بی سابقه از فرودگاه امام(ره) به خاطر آنچه مشکل روادید این بازیکن خوانده شده بود، دیپورت شد وی روز گذشته مجددا وارد فرودگاه امام (ره) شد.

اوسال بلافاصله از فرودگاه امام(ره) عازم مجموعه شرکت واحد شد و در محل تمرینات پرسپولیس حضور یافت.

مهاجم بورکینافاسویی پرسپولیس در محل تمرینات مورد استقبال بازیکنان و کادر فنی قرار گرفت و با حبیب کاشانی و علی دایی گفت و گو کرد.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم مرداد 1389ساعت 13:0  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: باشگاه پرسپوليس به حكم صادره از سوي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعتراض مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اعلام كرد اين باشگاه نسبت به حكم صادره از سوي كميته انضباطي اعتراض دارد و در خصوص اتفاقات بازي اول اين تيم در ليگ دهم خود را در جايگاه شاكي مي داند.

روابط عمومي باشگاه افزود: علي‌رغم اينكه اين باشگاه در اين بازي به عنوان ميزبان انتظار بهره‌برداري از مزاياي ميزباني را داشت اما برخورد و حركات تحريك‌آميز هواداران منتسب به تراكتورسازي از همان ابتدا جو مسموم و غيرقابل انتظاري را در ورزشگاه به وجود آوردند تا حدي كه در برخي صحنه‌ها به تحريك هواداران پرسپوليس انجاميد و متأسفانه شاهد صحنه‌هاي تأسف‌باري از جمله هجوم بطري‌ها و ديگر اشياي هواداران منتسب به تراكتورسازي هنگام ورود تيم پرسپوليس به زمين بوديم. صحنه‌هايي كه در ورزشگاه‌ها كمتر شاهد آن هستيم كه تيم ميزبان مورد تعدي واقع شود.
باشگاه پرسپوليس به صورت مكتوب اعتراض خود را ارسال خواهد كرد.

به گزارش فارس، فدراسيون فوتبال، پرسپوليس را به برگزاري يك ديدار بدون تماشاگر و 30 ميليون تومان جريمه محكوم كرد، ضمن اين كه تراكتورسازي نيز علاوه بر جريمه 30 ميليوني بايد 2 بازي آينده خود را بدون تماشاگر برگزار كند.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم مرداد 1389ساعت 12:0  توسط فرزاد | 
سرپرست باشگاه پرسپولیس: تراکتور باید در بازی برگشت مقابل پرسپولیس محروم شود.

بازی را چطور دیدید؟

در مجموع بازی بسیار نفس گیر و حساس برگزار شد. این نخستین بازی بود و با وجود اینکه بازیکنان به هماهنگی لازم نرسیده بودند، موفق شدند در یک بازی خوب تراکتورسازی را شکست دهند. البته بازیکنان به تازگی از شرایط بدنسازی خارج شده اند و به همین خاطر بازی آن کیفیت بالا را نداشت. اما مطمئن هستم در هفته های آینده بازیکنان با شرایط بهتری بازی میکنند چرا که زمان می تواند مشکل عدم هماهنگی را حل کند.

با انجام یک بازی چقدر می توانید به قهرمانی پرسپولیس در لیگ نگاه امیدوارکننده ای داشته باشید؟

پرسپولیس اگر می خواهد قهرمان لیگ بشود باید تراکتور را شکست میداد که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. علاوه بر آن در ادامه بازی­ها نیز باید هر مسابقه را به چشم یک فینال نگاه کند تا در نهایت به هدف خود برسد.

بازی در یک روز میانی هفته برگزار شد. به نظرتان استقبال هواداران رضایت بخش بود؟

در ابتدا جا دارد تشکر ویژه ای از هواداران داشته باشم که برای حمایت تیم به ورزشگاه آمدند. البته همانطور که گفتید به دلیل برگزاری بازی در روز میانی هفته هواداران زیادی نمی­توانستند به ورزشگاه بیایند. امیدوارم در بازیهای آینده و در روزهای تعطیل استقبال بیشتری از بازی­ها شود.

به نظرتان با این قیمت بلیت­ها، حضور تماشاگران بیشتر میشود؟

در اینکه  قیمت بالای بلیت­ها روی آمدن تماشاگران تاثیر داشته شکی نیست. خیلی از تماشاگران پرسپولیس دانش آموز، دانشجو و از اقشار آسیبپذیر جامعه هستند که توان خرید بلیت 8 هزار تومانی را ندارند و نتوانستند به استادیوم بیایند.

چرا مسئولان ورزشگاه در ابتدا اجازه حضور مربیان در سالن کنفرانس را نمی­دادند؟

از این موضوع اطلاعی ندارم اما می­دانم زمانی که باشگاه، ورزشگاه آزادی را برای انجام یک دیدار اجاره می­کند، شامل سالن کنفرانس خبری هم می­شود. با این حال نمی­دانم چرا چنین تصمیمی گرفته شد. قراردادی که ما با استادیوم آزادی بستیم برای استفاده از زمین مسابقه است و پولی که از محل تبلیغات محیطی، حق پخش تلویزیونی و بلیت فروشی حاصل می­شود منبعی برای پرداخت اجاره کل استادیوم است.

قطعا از قضیه محرومیت پرسپولیس باخبر هستید.

متأسفانه بله. خیلی جالب است که تماشاگر حریف در ورزشگاه خانگی ما، بازیکنان و سرمربی پرسپولیس را مورد فحش و ناسزا قرار می­دهد، تمام اعضای مجموعه را زیر باران سنگ و ساندیس می­گیرد اما کمیته انضباطی، پرسپولیس را محروم می­کند.

گویا تراکتوری­ها هم محروم شده اند.

چه فایده؟ تعجب من هم از این است. تراکتوریها در دیدار با پرسپولیس مجموعه را مورد ضرب و شتم و ناسزا قرار میدهند اما فدراسیون با محرومیت این تیم، باعث منفعت تیم های حریف می شود در صورتی که تنها راه جبران این خسارت آن است که تراکتور در بازی برگشت مقابل پرسپولیس محروم شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 23:31  توسط فرزاد | 
برگزاري 2 ديدار بدون حضور تماشاگر و جريمه نقدي براي تراكتور‌سازي

خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال تيم تراكتورسازي تبريز را به دليل تخلف هوادارانش در ديدار برابر پرسپوليس به برگزاري 2 ديدار بدون حضور تماشاگر محكوم كرد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، كميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي خود را پيرامون اتفاقات و حواشي ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و تراكتورسازي تبريز اعلام كرد.
بر اساس اين راي، تيم تراكتورسازي به دليل تخلفات تماشاگرانش، مبني بر فحاشي، توهين و استعمال الفاظ ركيك نسبت به داوران و تيم مقابل، آتش زدن، پرتاب اشيا محترقه و دودزا، پرتاب سنگ، بطري و اشياي مختلف به داخل زمين مسابقه به برگزاري 2 ديدار خانگي بدون حضور تماشاگران، توبيخ كتبي با درج در پرونده و پرداخت مبلغ 300 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
تيم پرسپوليس نيز به دليل تخلف تماشاگرانش مبني بر فحاشي، توهين، پرتاب بطري و اشياي مختلف به داخل زمين مسابقه به توبيخ كتبي با درج در پرونده و پرداخت مبلغ 300 ميليون ريال و برگزاري يك ديدار خانگي بدون حضور تماشاگر محكوم شد.
رسول خطيبي، بازيكن شماره 10 تيم تراكتور‌سازي هم به دليل اعتراض به نحوه قضاوت كه منجر به تحريك و تهييج تماشاگران و فحاشي آنها به داوران مسابقه و پرتاب اشيا به داخل زمين مسابقه شد به 2 جلسه محروميت از همراهي تيم خود و حضور در مسابقات رسمي و پرداخت مبلغ 50 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و پرسپوليس تهران در هفته نخست رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران با حاشيه‌هاي فراواني همراه بود و در پايان سرخ‌پوشان تهراني موفق شدند با يك گل حريف خود را شكست دهند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 21:35  توسط فرزاد | 

ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا
ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا
ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا
ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا
ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا
ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي / ايسنا

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 12:42  توسط فرزاد | 

راي كميته‌ي استيناف درباره‌ي شكايت علي دايي از فدراسيون فوتبال دوشنبه آينده اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دوشنبه‌ي گذشته كميته‌ي استيناف فدراسيون فوتبال با حضور آنها تشكيل جلسه داد اما به دليل ناقص بودن مدارك، اين كميته نتوانست راي‌اش را پيرامون شكايت علي دايي از فدراسيون فوتبال اعلام كند.

به گفته دبير كميته استيناف قرار است تا شنبه يا يك‌شنبه آينده اين اشكالات اداري و حقوقي كه شامل هزينه‌هاي دادرسي است پرداخت شود تا روند رسيدگي نهايي شود.

علي فرشادسپهر گفت: در صورتي كه اين اشكالات برطرف شود كميته استيناف فدراسيون فوتبال دوشنبه هفته آينده تشكيل جلسه خواهد داد تا راي اين كميته پيرامون اين پرونده جنجال برانگيز صادر شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 12:33  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: مدافع پرسپوليس گفت: حاشيه‌اي در تيم نمي‌بينم و مشكلي نيست.

به گزارش خبرگزاري فارس، شيث رضايي در مورد بازي روز گذشته مقابل تراكتورسازي اظهار داشت: تراكتورسازي يكي از بهترين تيم هاي ليگ است. اين تيم فصل گذشته هم براي تيم هاي بزرگ دردسرساز بود. آنها پرسپوليس را اذيت كردند و در مجموع فوتبال خوبي را شاهد بوديم.

وي ادامه داد: آنها در دقايقي به طور جدي فوتبال بازي كردند و به نظر من برنده و بازنده اين مسابقه فاصله زيادي با هم نداشتند. خوشحالم كه توانستيم 3 امتياز اين بازي را بگيريم. بايد سعي كنيم به همين روند ادامه دهيم.

رضايي در مورد حاشيه هاي پرسپوليس گفت: من حاشيه اي نديدم و نمي بينم. اگر خبرنگاران حاشيه اي در اطراف اين تيم مي بينند اميدوارم كه برطرف شود.


مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم/نوري: خوشحالم در اولين بازي‌ام براي پرسپوليس برنده شديم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از اينكه توانستم در اولين بازي با پيراهن پرسپوليس پيروز باشم خوشحالم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد نوري پس از پيروزي يك بر صفر پرسپوليس مقابل تراكتور سازي عنوان كرد: اين اولين بازي من با پيراهن پرسپوليس بود و از اينكه توانستم در اولين بازي پيروز باشم خوشحالم.

وي افزود: بازي با تراكتور سازي سخت بود. آنها تيم خوبي دارند و امسال مي‌توانند از بهترين‌ها باشند. پرسپوليس در اين مسابقه موقعيت‌هاي زيادي داشت و مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتري بازي را ببريم. البته مهم گرفتن 3 امتياز بود كه موفق به كسب آن شديم.

نوري با بيان اينكه امسال هدف‌هاي خوبي پرسپوليس دارد اضافه كرد: بايد در هر بازي كه در ورزشگاه آزادي داريم به فكر گرفتن 3 امتياز باشيم و اميدوارم به اين هدفمان برسيم.

اين بازيكن درباره اعتراض تراكتور سازي‌ به داوري اين مسابقه گفت: به نظر من داوري عالي بود و مشكل خاصي در جريان بازي پيش نيامد.

نوري در ارتباط با رفتار تماشاگران تبريزي و پرتاب بطري آب از سوي آنها گفت: اين مسئله بايد در ورزشگاه‌ها فرهنگ سازي شود و كاري كنيم كه چنين رفتارهاي زشتي تكرار نشود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 10:30  توسط فرزاد | 

 

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: همان طور كه گفته بودم براي پرسپوليس گل زدم.

غلامرضا رضایی که توانست در اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس تک گل 3 امتیازی این تیم را در خانه به ثمر برساند، در مورد عملکرد خود در این دیدار گفت: خوشحالم که توانستیم با برد لیگ را آغاز کنیم. به هرحال بازی اول همیشه سخت بوده است و این برد بسیار روحیه‌بخش خواهد بود. مهاجم سابق صبا در مورد به ثمر رساندن اولین گلش برای پرسپولیس نیز گفت: خدا را شکر که به قولم عمل کردم و همانطور که گفته بودم برای پرسپولیس گل زدم. امیدوارم که این روند در دیدارهای آینده نیز ادامه داشته باشد و بتوانیم به روند روبه‌رشدمان ادامه دهیم. رضایی در مورد بازی حریف نیز گفت: تراکتور تیم خوبی بود و عملکرد خوبی برابر ما داشت اما به هرحال ما از فرصت‌هایمان بهتر استفاده کردیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 23:30  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: سرمربي پرسپوليس گفت: برتر و بهتر از تراكتورسازي بازي كرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از برتري يك بر صفر برابر تراكتورسازي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي بدي نبود. نيمه اول را خوب شروع نكرديم و فقط دو سه موقعيت گلزني را بدست آورديم اما در نيمه دوم بازي را خيلي خوب شروع كرديم در مجموع از نتيجه بازي راضي هستم.

وي ادامه داد: 4، 5 بازيكن ثابتي كه امروز كنار هم در تيم بازي مي‌كردند از ابتداي تمرينات كنار هم نبودند و طبيعي بود كه هماهنگي كامل نداشتند. بازي سخت و نفس‌گيري بود كه خوشبختانه پيروز شديم. بازي‌هاي اول معيار خوبي براي قضاوت تيم‌ها نيست.

سرمربي پرسپوليس در مورد اردوهاي اين تيم در آلمان و اردبيل گفت‌: اين اردوها كاملا مفيد و برنامه‌ريزي شده بود و بازيكنان ما خودشان را در آن پيدا كردند اما بايد با فضاي ليگ جلو برويم و در هفته‌هاي آينده بازيكنان خودشان را بهتر نشان مي‌دهند. در مجموع برتر و بهتر از تراكتورسازي بوديم.

دايي در مورد اينكه حضور 3 هافبك دفاعي در خط مياني پرسپوليس و ناهماهنگي آنها گفت:‌ مازيار زارع، محمد نوري و كريم باقري براي اولين بار در كنار هم بازي مي‌كنند و براي هماهنگي نياز به زمان بيشتري دارند اما آنها هيچ تداخلي با يكديگر در مسابقه نداشتند.

وي در مورد حضور تياگو اظهار داشت:‌ از وقتي او به ميدان آمد خط مياني پرسپوليس بهتر كار كرد. از خط دفاع تيم نيز بسيار راضي هستم آنها حتي يك موقعيت صددرصد هم به حريف ندادند.

دايي در مورد عملكرد عليرضا حقيقي در دروازه عنوان كرد:‌ حقيقي به غير از يك اشتباه عملكرد خوبي داشت. البته آن اشتباه نزديك بود همه چيز را خراب كند اما در مجموع حقيقي با مدافعان و هافبك‌هاي دفاعي تيم كاملا هماهنگ بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 22:45  توسط فرزاد | 
درگيري تماشاگران دو تيم و پيش بيني هشت‌پاي تقلبي

خبرگزاري فارس: تماشاگران تراكتورسازي با طرفداران پرسپوليس درگير شدند و عليه كاپيتان پرسپوليس شعار سر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان دو تيم براي حضور در ميدان از زير طاق نصرت عبور كردند و پس از قرائت قرآن تمامي حاضران در ورزشگاه، بازيكنان، مربيان تماشاگران دعاي فرج را به طور همزمان خواندند.

* از تماشاگران حاضر در ورزشگاه به مناسبت نيمه شعبان و ولادت با سعادت امام زمان (عج) با كيك و سانديس پذيرايي شد.

*حدود 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند كه حدود 15 هزار تماشاگر طرفدار تراكتورسازي تبريز هستند.

*طرفداران تراكتورسازي عليه كريم باقري كاپيتان پرسپوليس شعار سر دادند و پرسپوليسي‌ها نيز اين بازيكن را تشويق كردند. همين موضوع باعث درگيري بين تماشاگران دو تيم شد و تبريزي‌ها به سمت طرفداران پرسپوليس بطري آب پرتاب كردند.

*ماموران انتظامي تلاش كردند با خالي كردن يك جايگاه بين تماشاگران دو تيم فاصله ايجاد كنند. تماشاگران تبريزي پيش از آغاز مسابقه به سمت عكاس‌هايي كه پشت دروازه تراكتورسازي نشسته بودند هم بطري آب پرتاب كردند و باعث تاخير يك دقيقه‌اي در آغاز مسابقه شدند. فراز كمالوند سرمربي تراكتورسازي از تماشاگرانش خواست اين كار را ادامه ندهند.

* تبريزي‌ها عليه عادل فردوسي‌پور گزارشگر تلويزيوني هم شعار دادند و طرفداران پرسپوليسي نيز او را تشويق كردند.

*تماشاگران تبريزي هم عروسكي شبيه هشت پا درست كرده بودند كه اين هشت‌پاي تقلبي به تقليد از هشت‌پاي معروف آلماني جام جهاني، برد تراكتورسازي را پيش بيني كرده بود.

اين ديدار از ساعت 19:40 آغاز شده است و با نتيجه تساوي بدون گل در جريان است.


اقدام زشت و نامتعارف تماشاگران تبريزي در ورزشگاه آزادي

خبرگزاري فارس: تماشاگران تراكتورسازي تبريز هنگام ترك ورزشگاه صندلي‌ها را شكستند و تعدادي از آنها را آتش زدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعتراض تماشاگران تراكتورسازي تبريز پيش از آغاز بازي شروع شد. هنوز سوت شروع مسابقه به صدا درنيامده بود كه هواداران تبريزي با پرتاب كردن بطري آب به داخل زمين باعث ايجاد دردسر براي عكاسان كنار زمين و پشت دروازه شدند.

اين عده در ادامه حركات زشت و ناپسند خود در اواسط نيمه دوم و در اعتراض به داور مسابقه به سمت زمين بطري آب پرتاب كردند و صندلي‌ها را شكستند. آنها معتقد بودند بايد يك پنالتي به سود تراكتورسازي گرفته مي‌شد.

اعتراض نامتعارف تماشاگران تبريزي تا پايان مسابقه ادامه داشت. آنها حتي اقدام به آتش زدن صندلي‌ها كردند به طوري كه ماموران آتش‌نشاني براي خاموش كردن آتش وارد ميدان شدند. مشخص نبود كه چرا تماشاگران تبريزي اين گونه عمل كردند. به هر حال در اولين بازي ليگ نمره منفي در كارنامه آنها ثبت شد و بايد منتظر ماند و ديد مسئولان فدراسيون فوتبال چه تصميمي خواهند گرفت.

بلندگوي ورزشگاه‌ بارها از تماشاگران تبريزي خواست كه آرامش خود را حفظ كنند اما آنها به اين مسئله توجهي نداشتند. طرفداران تراكتورسازي همچنين شعارهاي ناشايستي عليه پرسپوليس سر دادند. البته هواداران پرسپوليس نيز پس از گل برتري از الفاظ ناشايستي استفاده كردند و عليه تبريزي‌ها شعار دادند.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 22:30  توسط فرزاد | 
كاشاني: براي قهرماني بايد ديدار اول را مي‌برديم

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: براي اينكه در كورس قهرماني قرار داشته باشيم بايد ديدار اول را مي‌برديم كه اين اتفاق رخ داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حبيب كاشاني پس از برتري يك بر صفر پرسپوليس برابر تراكتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران گفت: بازي خوبي بود و اين برد را به هواداران تبريك مي‌گويم. هر دو تيم هنوز از شرايط بدنسازي خارج نشدند. براي رسيدن به وضعيت مطلوب چند هفته ديگر زمان نياز داريم. هر بازي حكم فينال را براي ما دارد و براي اينكه در كورس قهرماني قرار بگيريم بايد ديدار اول را مي‌برديم كه اين اتفاق رخ داد.

كاشاني در مورد اجاره سالن نشست خبري و عدم پرداخت اين پول از سوي باشگاه‌ها گفت: ما براي هر مسابقه 25 ميليون تومان پول پرداخت مي‌كنيم و اجاره ورزشگاه شامل سالن نشست خبري هم مي‌شود.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد استقبال كم تماشاگران از اين ديدار گفت: شايد گراني بليت يكي از دلايل اين مسئله باشد اما همين كه در اين مسابقه حدود 40 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمدند بايد از آنها تشكر كرد و دست تك تك آنها را بوسيد.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 22:25  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس با نتيجه يك بر صفر تراكتورسازي تبريز را شكست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 19:40 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 40 هزار تماشاگر آغاز شد.

غلامرضا رضايي در دقيقه 46 براي پرسپوليس گلزني كرد تا سرخپوشان تهراني با همين تك گل به برتري برسند و سه امتياز اول را در ليگ برتر كسب كنند.

مسعود مرادي به عرفان اولروم از تراكتورسازي تبريز و كريم باقري، جلال اكبري و غلامرضا رضايي از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

درگيري لفظي تماشاگران دو تيم از ابتداي مسابقه آغاز شد و در اواخر مسابقه نيز تماشاگران تبريزي برخي از صندلي‌هاي ورزشگاه را شكستند و آنها را به كنار زمين پرتاب كردند و برخي از آنها را نيز آتش زدند.

تماشاگران تبريزي در ابتداي مسابقه نيز به سمت عكاسان بطري آب پرت مي‌كردند.

استفاده از الفاظ نامناسب از سوي تماشاگران دو تيم تلويزيون را وادار به قطع صداي ورزشگاه آزادي كرد به طوري كه گزارشگر داخل استوديو دقايق زيادي از نيمه دوم را گزارش كرد.

تركيب تيم پرسپوليس:
عليرضا حقيقي، شيث رضايي، رضا نورمحمدي، جلال اكبري، عليرضا محمد، مازيار زارع، محمد نوري( از دقيقه 90+1 سپهر حيدري)، كريم باقري( از دقيقه 65 تياگو فراگو)، حميد علي عسكر، هادي نوروزي( از دقيقه 75 مجتبي زارع) و غلامرضا رضايي
سرمربي: علي دايي

تركيب تيم تراكتورسازي تبريز:
مهدي ثابتي، محمد نصرتي، مرتضي اسدي، مصطفي اكرامي، محمد ابراهيمي، مجتبي ترشيز، كرار جاسم( از دقيقه 63 مصطفي حقي‌پور)، مهدي كياني، ابوالفضل جليلي، رسول خطيبي( از دقيقه 80 علي عليزاده) و عرفان اولروم( از دقيقه 49 مسعود ابراهيم‌زاده)
سرمربي: فراز كمالوند

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 22:5  توسط فرزاد | 

برای دیدن ادامه تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید

ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراكتورسازي

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 21:50  توسط فرزاد | 
پرتاب بطري هاي آب از سوي طرفداران تيم مهمان باعث تاخير در آغاز ديدار شد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، پيش از شرع ديدار تيم هاي پرسپوليس و تراكتورسازي هواداران تيم مهمان با پرتاب مداوم بطري هاي آب، عكاسان حاضر در پيست دور زمين چمن را هدف گرفتند. اين مساله باعث شد تا شروع ديدار با تاخير مواجه شود.

اين پرتاب ها از زماني كه سرخ پوشان پيش از بازي و براي گرم كردن وارد زمين شدند، آغاز شد كه حتي يكي از اين بطري ها هم پيش پاي علي دايي به زمين خورد.

انتظار مي رود با بخورد قاطع مسوولان سازمان ليگ، از تكرار اين گونه صحنه ها جلوگيري شود.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 21:0  توسط فرزاد | 

برای دیدن ادامه تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید

گزارش تصويري از اردو پيش از ديدار برابر تراكتور

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 17:41  توسط فرزاد | 
سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت:" در پرسپولیس نظم و رفاقت حرف اول و آخر را می‌زند و موفقیت ما نیز در گرو رعایت همین مساله است."

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی که در جمع بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در محل اردوی آنها در هتل لاله صحبت می‌کرد، افزود:" برای بازیکنانی که فصل پیش در بین ما بودند و امروز در جای دیگری حضور دارند آرزوی موفقیت می‌کنیم. رفاقت در تیم ما اهمیت زیادی دارد و جدای از فوتبال این دوستی ها و روابط انسانی است که ماندگار است."

وی با اشاره به تلاش برخی برای ایجاد اختلاف و دودستگی در پرسپولیس، خطاب به بازیکنان تاکید کرد:" باید هوای همدیگر را داشته باشید و مراقب یکدیگر باشید. درست مثل اعضای خانواده ای که مراقب هم هستند و شرایط و مشکلات اعضای خانواده برایشان مهم است."

کاشانی با تقدیر از علیرضا حقیقی، گفت:" حقیقی علی رقم سن کمی که دارد رفتار بزرگمنشانه ای از خود نشان داد و در برابر جریان سازی هایی که اخیرا علیه پرسپولیس انجام می‌شد بسیار خوب و بزرگوارانه موضع گرفت."

وی تصریح کرد:" مهم نگه داشتن پرسپولیس بزرگ است و در این بین منافع تیمی مهمتر از هر چیز دیگر از جمله منافع فردی ماست."


قرارداد خوردبین در هیات فوتبال ثبت شد

قرارداد محمود خودردبین به عنوان سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در هیات فوتبال ثبت شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، خوردبین روز گذشته (دوشنبه) در هیات فوتبال حاضر شد و قرارداد یکساله خود را با پرسپولیس به ثبت رساند.


روادید اوسال صادر شد/ پیگیری ماجرای غیرمنتظره دیپورت اوسال

روادید اوسال در سفارت ایران در بروکسل صادر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از دیپورت غیر منتظره اوسال از فرودگاه امام(ره) به ترکیه، مهاجم بورکینیفاسویی پرسپولیس خود را به بلژیک رساند تا با صدور مجدد روادید عازم ایران شود.

در همین راستا با همکاری وزارت امور خارجه و سفارت ایران در بروکسل روادید وی صادر شد.

اوسال با اولین پرواز به کلن خواهد رفت و از آنجا عازم تهران می‌شود. مهاجم بورکینافاسویی پرسپولیس ظرف امشب و یا فردا (چهارشنبه) در تهران خواهد بود.

پیگیری ماجرای دیپورت اوسال

سفیر ایران در بورکینافاسو در مکالمه‌ای با مسوولان باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز تاسف از ماجرای غیر منتظره و عجیب دیپورت اوسال از فرودگاه امام(ره) بر پیگیری این مساله از سوی سفارت ایران در این کشور تاکید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سفیر ایران تاکید کرد این مساله به شکل دیگری می‌توانسته مدیریت شود و نیازی به دیپورت این بازیکن نبوده است.

وی تصریح کرد: این اتفاق پیگیری می‌شود تا دلایل دیپورت یک بازیکن خارجی به شکلی که صورت گرفته مشخص و در خصوص آن تصمیم گیری شود.


عبدی قراردادش با پرسپولیس را ثبت کرد

حسین عبدی قرارداد خود با پرسپولیس را ثبت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، عبدی روز گذشته با حضور در هیات فوتبال قرارداد یکساله خود را با پرسپولیس ثبت کرد.

حسین عبدی در کنار مهدی تارتار، محمدعلی یحیوی و مولایی در کنار علی دایی، سرمربی تیم به عنوان کادر فنی پرسپولیس در فصل جدید هستند. 

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 17:33  توسط فرزاد | 

بازیکنان پرسپولیس عصر امروز (یکشنبه) آخرین مرحله از تمرینات پرفشار خود را پیش از رویارویی با تراکتورسازی تبریز پشت سر گذاشتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرینات امروز عصر سرخپوشان پایتخت در حالی برگزار شد که حضور حسین عبدی در جمع پرسپولیسی ها به شایعات روزهای اخیر پایان داد. شایعاتی که از جدایی مربی پرسپولیس از جمع سرخپوشان حکایت داشت.

به رغم همه حرف و حدیث‌های روزهای اخیر،  حسین عبدی امروز در تمرینات حاضر شد و در کنار علی دایی و مهدی تارتار، هدایت تمرینات را بر عهده گرفت. تمریناتی که برای حضور در اولین دیدار دهمین دوره لیگ برتر در برابر تراکتورسازی انجام  می‌شد.

- تمرینات امروز سرخپوشان با دویدن تحت نظر حسین عبدی و مولایی کلید خورد.

- مولایی در ادامه، به انجام تمرینات هوازی و کششی با بازیکنان پرداخت.

- در بخشی از تمرینات بازیکنان دو به دو به کار با توپ پرداختند.

- شکوری، فشنگچی، پروین و آرفی به صورت اختصاصی و جداگانه دویدند. در این بین آرفی و پروین با هم می دویدند.

- دو دروازبان تستی در پشت دروازه ها با یحیوی تمرین می‌کردند.

- بخشی از تمرینات امروز به سانتر از جناحین و تقابل تیم دفاعی و تیم هجومی اختصاص داشت. در این میان گل زنی های پیاپی محمد نوری در این مرحله، با تشویق کادر فنی همراه شد.

- پایان بخش تمرینات پرسپولیسی ها فوتبال تمرینی بود که بین دو تیم سفید و نارنجی انجام شد. بازیکنان زیر نظر کادر فنی به مرور برنامه های تاکتیکی در این بازی پرداختند.

- حدود 400 تماشاگر به محل تمرینات پرسپولیس آمده بودند و در تمام طول مدت تمرین با تشویق های پیاپی خود، به بازیکنان تیم محبوبشان روحیه می‌دادند.

- هواداران پرسپولیس در تمرینات امروز پلاکاردی را به همراه خود آورده بودند که در اعتراض به افزایش قیمت بلیط در فصل جدید بود. در این پلاکارد که خطاب به علی سعیدلو، رییس سازمان تربیت بدنی نوشته شده بود، آمده بود: "این نرخ بلیط در وسع هوادار نیست."

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم مرداد 1389ساعت 20:15  توسط فرزاد | 

هروه اوسال، بازیکن بورکینافاسویی پرسپولیس که صبح امروز (یکشنبه) برای پیوستن به قرمزپوشان پایتخت وارد فرودگاه امام(ره) شده بود، توسط مسوولان بخش روادید این فرودگاه دیپورت شد!

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در حالی که هروه اوسال پس از گذراندن مدت مرخصی اش خود را به فرودگاه امام(ره) تهران رسانده بود، مسوولان بخش روادید این فرودگاه با برخوردی زننده و عجیب و به خاطر آنچه آن را "مشکل روادید" این بازیکن عنوان کرده اند او را با همان پرواز به سمت ترکیه دیپورت کردند.

این درحالی است که مدیر برنامه های اوسال با شرایطی مشابه این بازیکن، بدون مشکل وارد کشور شد.
اوسال همچنین طی روزهای گذشته مجوز کار خود را نیز از اداره اتباع وزارت کار، دریافت کرده بود.
بر اساس این گزارش، تلاش بی وقفه مسوولان باشگاه پرسپولیس برای حل این مشکل با اصرار عجیب یکی از مسوولان بخش روادید فرودگاه امام (ره) برای دیپورت اوسال، به جایی نرسید.

این درحالی است که مدیر ترمینال این فرودگاه با ابراز تعجب از این برخورد، اعلام کرد باشگاه پرسپولیس می‌تواند به خاطر این مساله از مسببین این اتفاق شکایت کند.
هروه اوسال ساعت 5:30 صبح وارد فرودگاه امام (ره) شده بود که با جلوگیری از ورودش، درخواست مسوولان باشگاه پرسپولیس برای گرفتن مهلت تا ساعت 8 صبح برای حل این مشکل با آغاز به کار رسمی ادارات در کشور نیز مورد توجه قرار نگرفت.

در عین حال پس از دیپورت اوسال به ترکیه تماس مسوولان باشگاه پرسپولیس با کنسول ایران در ترکیه با همکاری بسیار مناسب سفارت ایران در این کشور - علی رغم روز تعطیل کاری - مواجه شد اما عدم امکان قانونی خروج اوسال از فرودگاه ترکیه و ورودش به این کشور مانع حل این مشکل در ترکیه شد.
اوسال پس از دیپورت به کشور ترکیه از آنجا عازم بلژیک شده است تا با رفع مشکل روادیدش در سفارت ایران در بروکسل، مجددا عازم ایران شود.

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم مرداد 1389ساعت 17:15  توسط فرزاد | 
دايي: شايد عليپور قبل از من در اروپا بازي كرده كه منشور اخلاقي را ديده است

خبرگزاري فارس: سرمربي پرسپوليس گفت: در 5 سال حضورم در اروپا هيچ گاه بحث منشور اخلاقي مطرح نشد و شايد عليپور قبل از من در اروپا بازي كرده و اين حرف را زده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي در نشست خبري امروز باشگاه پرسپوليس به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد:
* خليلي نظرش را گفته است

در ابتدا بايد از تمام بازيكناني كه فصل گذشته با من در تيم پرسپوليس بودند و اكنون در تيم ما نيستند تشكر كنم. محسن خليلي نيز در مورد اينكه من سرمربي پرسپوليس نباشم نظرش را گفته و نظرش هم محترم است. همانطور كه من نظرم را اعلام كرده‌ام و كادر فني پرسپوليس را به اين شكل بستم.

* پرسپوليس در هر 3 جام حرف براي گفتن دارد

در مورد سيستم بازي پرسپوليس بايد بگويم ما سيستم‌هاي مختلفي را در تمرينات مرور كرده‌ايم و بسته به شرايط مسابقه سيستم تيم ما فرق خواهد كرد. مسائل فني را هم اكنون نمي‌توانم بگويم و در جريان مسابقات شاهد آن خواهيد بود اما پرسپولس طوري بسته شده كه در هر 3 جام حرف براي گفتن داشته باشد. ما در هر پست حداقل 2 بازيكن خوب داريم كه مي‌توانيم از آنها استفاده كنيم.

* دوست دارم عبدي در كنار ما باشد

دوست داشتم عبدي در اين فصل كنار ما باشد زيرا فصل گذشته كاري را با هم شروع كرديم كه در كمال تفاهم آن را به سرانجام رسانديم و وظايفمان كاملا مشخص بود. اكنون نيز دوست دارم از عبدي استفاده كنم اما ايشان از نظر مالي با باشگاه به توافق نرسيده است. 2 روز پيش من با حسين عبدي نيم ساعت حرف زدم تا بتوانم او را بگردانم. عبدي از بچه‌هاي خوب و با ادب است كه شعور فوتبالي بالايي دارد. خوشحال مي‌شوم كه حسين دوباره به كادر ما برگردد. اگر عبدي بيايد من عبدي، تارتار، يحيوي، مولايي، عاليپور كه آناليزور ما است كادر فني پرسپوليس را تشكيل مي‌دهيم كه 4 نفر از آنها روي نيمكت حاضر مي‌شوند و آنهايي كه روي نيمكت حضور ندارند معنايش اين نيست كه كمتر از ما براي تيم زحمت مي‌كشند. شايد آنها زحمتشان بيشتر از ما باشد.

* تعطيلي ليگ و اردوي بي موقع تيم ملي به ضرر باشگاه ها است

تعطيلي ليگ به ضرر تمامي باشگاه‌ها از جمله پرسپوليس خواهد بود. متاسفانه اين تعطيلات به ليگ ما صدمه مي‌زند. ما زماني تيم ملي قوي خواهيم داشت كه اختلاف در ليگ نباشد. اگر دقت كنيم تيم هاي آسيايي كه در جام جهاني موفق شدند ليگ هاي قوي‌ داشتند. ژاپن و كره جنوبي ليگ‌هاي قوي دارند بنابراين تعطيلي بي موقع و اردوي بي موقع تيم ملي به ضرر تمام باشگاه‌ است.

* فيفا به راي كميته استيناف توجهي ندارد

شكايت من از فدراسيون به حيطه كاري ‌ام در پرسپوليس مربوط نمي‌شود. آن مسئله امري جدا است كه افراد ديگر آن را پيگيري مي‌كنند و روي پرسپوليس تاثيري نخواهد داشت. متاسفانه پس از كنار گيري من از تيم ملي فدراسيون به تعهدش عمل نكرد و من مجبور به شكايت شدم. تا آخر ايستاده‌ام و اين شكايت را پيگيري مي‌كنم و گذشت هم نمي‌كنم. اميدوارم در مملكت خودم به حقم برسم. تمام مدارك و قرار دادها و متمم‌هاي قرار داد موجود است و تمامي آنها دال بر حقانيت من دارد. فكر نمي‌كنم كميته استيناف به نفع من راي صادر كند زيرا اين كميته زير مجموعه فدراسيون است اما بايد توجه داشت كه فيفا راي كميته استيناف را قبول نخواهد كرد. فدراسيون يك طرف اين پرونده است. آقايان يا از مسائل بين المللي چيزي نمي‌دانند يا به ضررشان است و خودشان را به راه ديگري مي‌‌زنند. من براي كميته انضباطي و كميته استيناف احترام قائلم و اين پرونده را پيگيري خواهم كرد.

* از نيامدن خلعتبري ناراحت نيستم

محمد رضا خلعتبري با حبيب كاشاني سرپرست باشگاه مذاكراتي انجام داد اما نمي‌دانم به چه علتي در باشگاه حضور پيدا نكرد اما من از اين موضوع ناراحت نيستم و اميدوارم وي در ذوب آهن و تيم ملي موفق باشد.

* برابر كفاشيان و تاج تا اعلام راي كميته استيناف سكوت مي‌كنم

علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال و مهدي تاج نايب رئيس نسبت به من لطف دارند و در بعضي مواقع اظهاراتي را در مورد من انجام مي‌دهند اما من وكيل دارم و او در اين زمينه پيگير مسائلي است. تا زماني كه كميته استيناف راي خود را صادر كند سكوت خواهم كرد.

* 80 درصد بازيكنان مد نظر را جذب كرده‌ايم

ما در فصل نقل و انتقالات بازيكنان خوبي را جذب كرديم و توانستيم 80 درصد افرادي كه مد نظرمان بود جذب كنيم. ملحق نشدن مهدي رحمتي، محمد رضا خلعتبري، حسن اشجاري و سيد جلال حسيني مسائلي داشت. من قصد جذب اين افراد را داشتم اما اين بازيكناني را كه جذب كرديم بسيار خوب هستند و مي‌توانند يك پرسپوليس قدرتمند را در دهمين دوره ليگ برتر به نمايش بگذارند. اين افراد همگي ليگ برتري بودند و من نمي‌توانستم تمام آنها را جذب كنم. اگر چه نتوانستيم يكي دو بازيكن را جذب كنيم اما در مجموع تيم خوبي بستيم و يك پرسپوليس قدرتمند را در ليگ شاهد خواهيد بود.

*در فوتبال اروپا به هيچ عنوان بحث منشور اخلاقي مطرح نيست

در مصاحبه‌اي خواندم كه عليپور اعلام كرده از دايي بپرسيد كه آيا در بايرن مونيخ نيز منشور اخلاقي هم وجود نداشته است؟ من بايد به آقاي عليپور بگويم كه در 5 سال حضورم در اروپا هيچ گاه بحث منشور اخلاقي و اين موضوعات مطرح نشد. در فوتبال حرفه‌اي همه چيز رعايت مي‌شود ولي افراد و مسئولان به فعاليت‌هاي شخصي بازيكنان كاري ندارند. اگر بازيكني با رفتارهاي بد مواجه شود باشگاه او را جريمه مي‌كند تا به فوتبال ضربه نزد اما بحث منشور اخلاقي مطرح نيست. اين موضوع براي من تازگي دارد و براي اولين بار است كه در ايران آن را مشاهده مي‌كنم. شايد عليپور قبل از من در ليگ اروپا فعاليت داشته و بازي كرده و اين حرف را زده است اما در زماني كه من در فوتبال اروپا فعاليت داشتم بحث منشور اخلاقي مطرح نبود.

در دين ما نيز تلاش مي‌شود با آبروي افراد بازي نشود و تمام بزرگان ما يادآوري مي‌كنند كه آبروي افراد را نبريم اما متاسفانه منشور اخلاقي دست به چنين كاري زده و من در هيچ جاي دنيا چنين موضوعي را مشاهد نكردم. اگر رفتاري انجام مي‌دهيم كه به فوتبال ضربه مي‌زند بايد محروم شويم اما نبايد به ليگ‌هاي پايين تر و پايه فرستاد شوند زيرا اين ليگ‌ها نيز باعث پيشرفت و رشد فوتبال مي‌شود و بايد شرايط را يكسان انجام داد.

* مسائل اردوي آلمان درون خانواده پرسپوليس حل شد

در اردوي آلمان به هيچ عنوان با مشكلي مواجه نشديم و بازيكنان به خوبي تمرينات خود را انجام دادند اما متاسفانه برخي افراد يك موضوع كوچك را بزرگ مي‌كنند و باعث حاشيه سازي در باشگاه مي‌شوند. ما اگر در اردوي آلمان با مشكلي برخورديم آن را در درون باشگاه حل كرديم و تمام بازيكنان با انگيزه تمرينات خود را انجام دادند و به تمام اهداف خود در اين اردو دست يافتند. اگر موضوعي بوده ستاد منشور اخلاقي به آن رسيدگي و بازيكن را محروم خواهد كرد اما هيچ مسئله‌اي به وجود نيامده و اردوي آلمان را در بهترين شرايط به پايان رساند.

* اعتقادي به سيستم چرخشي ندارم

در اين فصل در 3 جام شركت خواهيم كرد و تلاش كرده ايم كه بازيكنان مورد نظر خود را جذب كنيم و با تمام نيرو برابر حريفان ظاهر شويم اما هيچ اعتقادي به سيستم چرخشي ندارم. ملاك من استفاده از بازيكنان قدرتمند و توانمند است. فشار زيادي را در اين ليگ متحمل خواهيم شد اما تلاش خواهيم كرد كه با تمام قوا ظاهر شويم و به اهداف خود دست پيدا كنيم.

* دفاع پرسپوليس هيچ مشكلي ندارد

وضعيت خط دفاعي پرسپوليس بسيار مطلوب است و با جذب بازيكنان جديد توانسته‌ايم مشكلات فصل گذشته را برطرف كنيم. در فصل گذشته پرسپوليس از خط دفاعي متضرر شد اما با شروع ليگ دهم خود شما نيز شاهد خواهيد بود كه بهترين خط دفاع را پرسپوليس خواهد داشت. فقط وظيفه خط دفاعي اين نيست كه دفاع كند بلكه تمام تيم بايد در كار دفاعي شركت كنند تا تيم بتواند نتايج مطلوب را كسب كند.

* پرسپوليس از وجود باقري به خود افتخار خواهد كرد

حضور افرادي مانند باقري در پرسپوليس مايه افتخار است و او مي‌تواند كمك شاياني به تيم انجام دهد. اميدوارم با كمك تمام بازيكنان بتوانيم يك پرسپوليس ايده آل را فراهم كنيم و تمام تماشاگران از آن راضي باشند.

+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 21:4  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: علي دايي مخالف شعار دادن عليه سرمربي تيم ملي است.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمود خوردبين در نشست خبري باشگاه پرسپوليس در مورد شعار عليه قطبي سرمربي تيم ملي گفت: علي دايي در همان روز از من خواست كه به تماشاگران بگويم ساكت باشند و چيزي نگويند. او نيز مخالف شعار عليه سرمربي تيم ملي بود و به آدم‌هايي كه آنجا بودند گفتند نه باشگاه و نه هيچ كدام از اعضاي تيم با اين شعارها موافق نيستند.

خوردبين در مورد تفاوت پرسپوليس اين فصل با فصل‌هاي گذشته گفت: پرسپوليسي كه امسال بسته شده از فصول گذشته بهتر است. افرادي كه در اين تيم هستند فوتبال عالي دارند و بي حاشيه هستند و اين چيزي است كه پرسپوليس به آن نياز داشت. در سال‌هاي گذشته افرادي كه در اين تيم بودند حاشيه‌هاي زيادي داشتند و اين حاشيه‌ها بيشتر از فوتبالشان بودند اما افرادي كه در اين فصل جذب كرده ايم از نظر ادب و نزاكت بهترين هستند. تيم خوبي داريم و اميدوارم قهرمان شوي. از هواداران پرسپولس هم مي‌خواهم مانند هميشه حافظ منافع تيم باشند.

+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 21:1  توسط فرزاد | 
كاشاني: هيات مديره پرسپوليس تا پيش از ليگ قهرمانان انتخاب مي‌شود

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: هيات مديره پرسپوليس تا پيش از ليگ قهرمانان آينده انتخاب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، نشست خبري امروز باشگاه پرسپوليس با حضور حبيب كاشاني سرپرست باشگاه، علي دايي سرمربي تيم، محمود خوردبين سرپرست تيم و كريم باقري كاپيتان تيم برگزار شد.
حبيب كاشاني پس از تبريك روز جوان و خير مقدم به خبرنگاران از آنان خواست سؤال‌هاي خود را بپرسند.

* شعار عليه سرمربي تيم ملي مطرود و در تضاد با منافع ملي است

حبيب كاشاني در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاري فارس مبني بر شعارهايي كه عليه افشين قطبي سرمربي سابق پرسپوليس و سرمربي كنوني تيم ملي داده مي‌شود عنوان كرد: حفظ منافع ملي در اولويت است و اگر عده‌اي رفتار غلط و غير معقول انجام مي‌دهند و به اسم تماشاگر و هوادار شعارهايي سر مي‌دهند اين شعارها از جانب باشگاه نيست. باشگاه‌ آنها را مطرود و در تضاد با منافع ملي مي‌داند. بايد توجه كرد كه اين اتفاق در ورزشگاهي رخ داده كه حراست آن بر عهده باشگاه نبوده است. البته ما به زودي به ورزشگاه درفشي فر خواهيم رفت و آنجا نسبت به ورود و خروج افراد كنترل داريم اما كادر باشگاه با تمام قوا در جهت منافع ملي حركت مي‌كند.

ما حتي در اوج مشكلاتي كه داشتيم با تيم ملي همكاري كرديم. من بارها به كفاشيان گفتم هر كمكي باشگاه بتواند به تيم ملي خواهد كرد اما اين دليل نمي‌شود كه انتقادهاي خود را مطرح نكنيم. ضمن اينكه تاكيد مي‌كنم اين انتقادها دليل بر مانع تراشي براي تيم ملي نيست و هر كسي كه در راس تيم ملي قرار بگيرد باشگاه پرسپوليس بايد به او كمك كند.

* عبدي به اندازه سقف قرار داد يك بازيكن دستمزد مي‌خواهد

علي دايي همكارانش را در كادر فني انتخاب مي‌كند. با نظر ايشان مهدي تارتار كه فصل گذشته در راه آهن بود به كادر فني پرسپوليس اضافه شد. بنا بود كه كادر فني فصل گذشته حفظ شود و مربي دروازه بان‌ها، عبدي و مولايي با ما كار كنند كه با حضور تارتار كادر فني تكميل مي‌شد. حسين عبدي بعد از آنكه از دوره مربيگري در انگليس بازگشت قراردادي با ايشان تنظيم كرديم و ساعت 9:30 چهارشنبه گذشته با ايشان جلسه داشتيم اما عبدي انتظار داشت كه به انداز سقف قرار داد يك بازيكن كه سازمان ليگ آن را تعيين كرده است (350 ميليون تومان) دستمزد بگيرد.

البته بايد اين اتفاق مي‌افتاد اما باشگاه شرايط مالي خودش را دارد و سازمان تربيت بدني فقط 50 درصد از هزينه هاي باشگاه را تامين مي‌كند و 50 درصد ديگر بايد از سوي خود باشگاه تامين شود. به همين دليل اين توانايي در باشگاه نبود كه چنين رقمي بپردازد. از علي دايي خواستم كه با او در اين مورد حرف بزند اما حسين عبدي سر تمرين حاضر نشد كه عدم حضورش در تمرين امروز به معناي عدم حضورش در كادر فني است.

اگر عبدي از حضور در پرسپوليس انصراف بدهد اين حق او است زيرا هر قرار داد دو طرف دارد. يك طرف باشگاه و يك طرف بازيكن و مربي. من از دايي مي‌خواهم كه او را مجاب كند تا به كادر فني اضافه شود. تعداد كادر فني ما به اندازه تعداد كادر فني است كه سازمان ليگ اعلام كرده است. سرمربي دستيار اول، دستيار دوم، پزشك و سرپرست تيم مي‌توانند روي نيمكت بنشيند. البته ما آناليزور هم داريم كه بازي‌ها را از روي سكو آناليز مي‌كند.

همانطور كه در جام جهاني هم ديديد تعداد افرادي كه براي موفقيت يك تيم كار مي‌كنند بيش از همان نفرات در داخل زمين يا روي نيمكت هستند. طبق يك اصل در ارتش يك سرباز براي آنكه در جبهه موفق شود 14 نفر بايد در پشت خط مقدم او را حمايت كنند. من هم اميدوارم استانداردهاي لازم براي كادر فني را در باشگاه رعايت كنيم. آدم‌هاي متفاوتي در باشگاه زحمت مي‌كشند كه حاصل دست رنج آنها نفراتي است كه در زمين هستند.

* هيات مديره و مدير عامل تا پيش از ليگ قهرمانان آسيا انتخاب مي‌شوند

گزارشي كه اي اف سي در مدت هيات مديره از باشگاه خواسته است مربوط به سال گذشته بود و به زمان حضور من در اين باشگاه مربوط نمي‌شود. اگر امسال براي اي اف سي گزارشي بفرستيم بايد هيات مديره را در آن مشخص كنيم. سال قبل كه من نبودم اي اف سي گزارش خواست. در آن زمان انصاري فرد مدير عامل بود اما در مورد اينكه چرا اعضاي هيات مديره باشگاه تا پيش از شروع ليگ برتر انتخاب نشده بايد بگويم انتخاب اعضا بر عهده رئيس سازمان تربيت بدني است و سعيد لو بايد نفرات را مشخص كند.

من با موافقت وزير آموزش و پرورش به سازمان تربيت بدني مشغول شده‌ام و محل خدمتم پرسپوليس است. عنوان من هم سرپرست اين باشگاه است اما از آنجايي كه سعيد لو به عنوان رئيس مجمع نمي‌تواند شخصا مدير عامل را انتخاب كند و ابتدا بايد اعضاي هيات مديره انتخاب شوند و سپس آنها مدير عامل را نتخاب كنند. كار ما درست و قانوني است و ناظران اي اف سي در بازديدي كه از باشگاه داشتند هيچ صحبتي از هيات مديره باشگاه به ميان نياوردند اما برخي در داخل شيطنت و اين مسائل را مطرح كردند. طبيعي است قبل از آغاز ليگ قهرمانان آسيا در اين فصل هيات مديره باشگاه و مدير عامل بايد مشخص شود.

* سقف قرار داد با فوتبال حرفه‌اي همخواني ندارد

در فوتبال حرفه‌اي قوانيني نظير سقف قرار داد وجود ندارد. حداقل من جايي در دنيا نديدم كه چنين اتفاقي بيفتد. شايد معلومات من كم است اما از آنجايي كه فوتبال ما همچنان به روش دولتي اداره مي‌شود طبيعي است كه چنين تصميم گيري‌هايي انجام شود. ابتدا بايد اصل 44 قانون اساسي اجرا شود و پس از خصوصي‌ سازي باشگاه‌ها آنها بر اساس درآمدي كه دارند هزينه كنند. در آن صورت اگر باشگاهي 2 هزار تومان هزينه كند و هزار تومان درآمد داشته باشد طبق قانون تجارت ورشكسته اعلام مي‌شود. امروز قوانين فوتبال حرفه اي را حتي در بازي‌هاي پلي استيشن نيز مطرح مي‌كند.

پسر من مي‌گفت چون تيمي كه او در پلي استيشن انتخاب كرد 4 بر صفر از منچستر يونايتد شكست خورده قدرت خريد بازيكن خوب را ندارد بنابراين در باشگاه‌هاي خصوصي درآمد و هزينه بايد برابر باشد. در كشور همسايه ما ازبكستان يك تيم اسكولاري را با قيمت 16 ميليون دلار خريداري كرد اما چون قادر به ادامه كار نبود ورشكسته شد.

در فوتبال ما نيز تا زماني كه از بودجه دولتي استفاده مي‌كنيم بايد چنين قوانيني وجود داشته باشد و زماني كه باشگاه ها خصوصي شوند يك باشگاه ممكن است 10 بازيكن 100 هزار دلاري و 5 بازيكن 700 هزار دلاري بگيرد. در آن صورت قوانين حرفه‌اي رخ مي‌دهد. همانطوري كه اكنون در تيم هاي بزرگ دنيا شاهديم دستمزد همه بازيكنان برابر نيست. يك بازيكن مانند مسي در بارسلونا يا رونالدو در رئال دستمزدهاي متفاوتي مي‌گيرند اما حساسيت دوستان به دليل آن است كه باشگاه از بيت المال ارتزاق مي‌كنند به همين دليل چنين قوانيني شايد بر اساس سوء مديريت امثال من است كه وضع مي‌شود.

* رفتار تبعيض آميز فدراسيون باعث شكايت دايي شد

3 ماه پيش جلسه‌اي با سعيد لو و كفاشيان داشتم. در همان جلسه گفتم كه بحث علي دايي، مالي نيست بلكه بحث تبعيضي است كه اتفاق افتاده است. دايي به دنبال مطالبات خود نبود، اما زماني كه برگه‌هاي مالياتي به دايي داده شد تا او ماليات سرمربي‌گري‌اش در تيم ملي را پرداخت كند اين مسئله با اتفاقاتي كه تاكنون در فدراسيون عرف بوده در تضاد بود.

فدراسيون تا امروز ماليات تمام سرمربيان داخلي و خارجي خود را چه به درست و چه به غلط پرداخت كرده و اكنون كه نوبت به علي دايي رسيده روش فدراسيون عوض شده است. اين بحث حقوقي از آن زمان آغاز شد كه فدراسيون از پرداخت ماليات به علي دايي طفره رفت آن هم در قرار دادي كه از تاريخ 1/1/88 ساري و جاري بود. تا آن زمان علي دايي به دنبال مطالبات خود نبود و روش تبعيض آميز فدراسيون باعث شكايت دايي شد. من هم قبول دارم كه در شرايط كنوني كه در آغاز ليگ برتر هستيم حفظ آرامش تيم بسيار مهم است و اميدوارم كميته استيناف راي بدوي كميته انضباطي را تاييد كند. با شناختي كه از دايي دارم و صحبت هايي كه با او داشته ام مي‌دانم دايي به دنبال مطالباتش نيست. از دايي مي‌خواهم سكوت كند و در اين مورد كمتر صحبت شود. البته دريافت يا عدم دريافت مطالبات به عهده خود دايي است و او در اين زمينه تصميم مي‌گيرد.


*من باعث نيامدن خلعتبري نشدم

با محمدرضا خلعتبري براي پيوستن به پرسپوليس مذاكراتي انجام دادم. در ابتداي فصل علي دايي ليست بازيكنان موردنظر خود را به ما ارائه داد و در آن 3 هافبك، 2 مهاجم و يك مدافع را مدنظر گرفت. ما نيز در اين راستا غلامرضا رضايي، محمد نوري و فشنگ‌چي را در اولويت كار خود قرار داديم و اقدامات لازم براي جذب آنان را انجام داديم.

همچنين انصاري‌فرد نيز در ليست بازيكنان دايي قرار داشت و ما مكاتباتي را با باشگاه سايپا آغاز كرديم اما باشگاه سايپا اعلام كرد ضمن پرداخت مبلغ 500 ميليون ترانسفر از مبلغ كل قرارداد انصاري‌فرد هر ساله دريافت كند. اگر باشگاه سايبا از ابتدا قصد فروش انصاري‌فرد را نداشت مي‌توانست اين موضوع را واضح اعلام كرد. با توجه به اينكه انصاري‌فرد بازيكن زير 23 ساله بود ما تصميم به جذب اين بازيكن داشتيم و با شرايط باشگاه سايپا موافقت كرديم اما علي‌رغم مكاتبات انجام شده باشگاه سايپا راضي به انتقال وي نبود.

من با خلعتبري نيز جلسه محرمانه‌اي برگزار كردم و به توافق رسيديم تا وي به پرسپوليس ملحق شود و تمام شرايط او را پذيرفتم اما با توجه به اينكه سال 86 بازيكني مذاكراتي با باشگاه پرسپوليس انجام داد و به تيم ديگري ملحق شد من تصميم گرفتم دنبال بازارگرمي نباشم و به همين خاطر از تمام بازيكنان تا زماني كه در اتاق من هستند تكليف خود را مشخص كنند و اگر قصد پيوستن دارند در همين جلسه ابتدايي تصميم بگيرند. خلعتبري نيز با من صحبت‌هايي را انجام داد و پس از اتمام جلسه به من قول داد كه شنبه به باشگاه پرسپوليس مي‌آيد و قرارداد خود را با اين تيم امضاء مي‌كند. وي عنوان كرد كه در داخل ايران بجز تيم پرسپوليس هيچ تيمي را انتخاب نمي‌كنم و گفت اگر در امارات و تركيه به توافق نرسيدم به پرسپوليس ملحق خواهم شد.

وي اسم حضرت زهرا را نام برد و قسم ياد كرد كه قصد پيوستن به پرسپوليس را دارد. به نظر من اگر بازيكني قصد پيوستن به تيم ديگري را دارد نبايد دنبال بازارگرمي باشد. من براي خلعتبري آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم بتواند در ذوب‌آهن به موفقيت دست پيدا كند.

* نام پرسپوليس بايد مشخص شود

در سال 70 سهام باشگاه پرسپوليس به غفوري‌فرد واگذار شده و در سال 76 نيز نام پرسپوليس را براي برخي از باشگاه‌ها انتخاب كردند. باشگاهي با بيش از 40 سال قدمت بايد نام مشخصي داشته باشد و طرفدار تكليف خود را با تيم محبوب بداند. در همين راستا از سازمان تربيت بدني خواهش مي‌كنم اين مسئله را هرچه زودتر حل كند و نام پرسپوليس را مشخص كند تا طرفدار تكليف خود را با اين تيم بداند.

* استيل‌آذين تيم دوم پرسپوليس نيست

باشگاه استيل‌آذين تيم بزرگي است و توسط بخش خصوصي اداره مي‌شود و كار بزرگي انجام داده است اما اينكه گفته مي‌شود استيل‌آذين تيم دوم پرسپوليس است صحيح نيست. استيل‌آذين تعداد زيادي از بازيكنان پرسپوليس را جذب كرده و به همين منظور از مسئولان باشگاه تشكر مي‌كنم. يك باشگاه با قدمتي مثل پرسپوليس پيشكسوتان زيادي دارد كه نمي‌تواند از تمامي آنها در تيم بهره ببرد اما باشگاه استيل‌آذين با به خدمت گرفتن پيشكسوتان پرسپوليس امكان امرار معاش اين افراد را فراهم كرده است. اين موضوع كه گفته شود استيل‌آذين تيم اخراجي‌هاي پرسپوليس است ناصحيح است زيرا افراد ديگري بودند كه در تيم‌هاي سايپا و شاهين فعاليت مي‌كردند افرادي مثل مايلي‌كهن و استيلي.

جاي تقدير و تشكر دارد كه اين امكان را فراهم مي‌كنند كه پرسپوليسي‌ها مي‌توانند در فوتبال ايران فعاليت كنند. ما با پيرواني نيز هيچگونه مشكلي نداشتيم. وي زحمات زيادي براي باشگاه كشيد. در خصوص مهدوي‌كيا نيز بايد بگويم كه ابتدا قصد جذب او را داشتيم اما زماني كه به ايران آمد ليست باشگاه بسته شده بود و امكان جابجايي وجود نداشت. من براي تمام پرسپوليسي‌ها در هر سطحي كه باشند آرزوي موفقيت مي‌كنم.

* هيچ بازيكن پرسپوليس با عدم صدور كارت مواجه نشده است

اين موضوع مطرح شده بود كه دو بازيكن پرسپوليس با عدم صدور كارت مواجه شده‌اند اما اين موضوع مربوط به كميته رسيدگي به شكايت بازيكنان مي‌شود كه نسبت به رفتار آنها شكايتي وجود داشت اما پس از بررسي‌هاي صورت گرفته اين موضوع منتفي شد و آنها مي‌توانند به تيم فوتبال پرسپوليس بازگردند.

* اردوي آلمان بدون هيچ مشكلي برگزار شد

من از تمام خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست دارم اگر موضوعي را در خصوص اردوي آلمان مستند دارند به باشگاه ارائه دهند تا در خصوص آن تصميم‌گيري صورت گيرد. در مدت زماني كه در آلمان بودم مشاهده كردم كه بازيكنان با تمام توان خود تمرين مي‌كردند و حتي گرماي هوا هم باعث كم‌كاري آنها نشده بود. لذا خواهشمندم كه مسائل حاشيه‌اي مطرح نكنيد و اگر شخصي سند و مدركي دارد به ما ارائه دهد تا ما به ستاد منشور اخلاقي ارسال كنيم.

* براي حرفه‌اي‌تر شدن ليگ ايران به مالزي سفر خواهم كرد

فردا به همراه فتح‌الله‌زاده براي برگزاري اجلاس به مالزي سفر خواهيم كرد كه كره جنوبي، ژاپن، عربستان، امارات و ازبكستان نيز جزو اين اجلاس هستند. در مورد مسائل حق پخش تلويزيوني و مسائل ديگر صحبت خواهيم كرد تا خلأهاي قانوني كه در ايران وجود دارد از بين برود. امارات در مورد جذب تماشاگر به ورزشگاه با مشكل روبروست و كنفدراسيون فوتبال آسيا براي اينكه بتواند تماشاگران را از 2 هزار نفر به 5 هزار نفر برساند تلاش مي‌كند تا سال 2012 اقدامات لازم را انجام دهد اما ما هم در اين زمينه به امارات كمك خواهيم كرد و يك معامله دوسويه انجام خواهيم داد تا امارات نيز در بحث درآمد‌زايي به ما كمك كند.

* پرسپوليس در مورد حضور تماشاگران تابع قانون است

باشگاه پرسپوليس در مورد بازي ابتدايي خود مقابل تراكتورسازي تبريز و اختصاص دادن درصدي از ورزشگاه به تماشاگران تبريزي تابع قانون است و هر‌آنچه كه سازمان ليگ و فدراسيون اعلام كند پذيرا خواهد بود. در فوتبال حرفه‌اي بايد تمام تيم‌ها قوانين را انجام دهند. براي ما فرقي نمي‌كند كه چند درصد را به تماشاگران تبريزي اختصاص دهيم. من به عنوان نظر شخصي خود اعلام مي‌كنم كه بسيار خوشحال مي‌شوم با توجه به كمبود مراكز تفريحي كشور اين امتياز را براي تمام افراد قائل شويم كه در ورزشگاه حضور يابند و با شور و نشاط انگيزه بازيكنان را بيشتر كنند. نمي‌توانيم اختصاصي تصميم بگيريم و بايد قوانين حرفه‌اي را اجرا كنيم.

* پرسپوليس به دنبال احداث ورزشگاه اختصاصي است

در جلسه‌اي كه با فتح‌الله‌زاده و با حضور قاليباف شهردار تهران برگزار كرديم تصميم گرفته شد به علت عدم وجود امكانات كافي براي دو باشگاه پرسپوليس و استقلال دو ورزشگاه 15 هزار نفري براي تمرينات اين دو تيم در مناطق جنوبي تهران يعني منطقه 18 و 19 اختصاص داده شود كه يكي از اين ورزشگاه‌ها به پايان رسيده و ورزشگاه ديگر نيز در حال تكميل است. ورزشگاه درفشي فر با يك و نيم ميليارد هزينه شروع به كار كرده و فازهاي اول آن تكميل شده است تا 20 شهريور به پايان خواهد رسيد. همچنين با توجه به اينكه پرسپوليس در فوتسال نيز تيم‌داري مي‌كند امكانات لازم را براي اين رشته نيز فراهم خواهيم كرد. باشگاه پرسپوليس در ورزشگاه درفشي فر به دنبال فراهم كردن فروشگاهي است تا لباس‌هاي اين باشگاه ارائه شود تا افراد و طرفداران بتوانند با خريداري امكانات تبليغي كمكي به باشگاه انجام دهند. به دنبال احداث 4 واحد در اين ورزشگاه هستيم تا شرايط كامل كمپ تمريني پرسپوليس مهيا شود و بتوانيم بدون مشكل به تمرين بپردازيم.

+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 21:0  توسط فرزاد | 

 

عصر امروز (شنبه)جلسه مطبوعاتی باشگاه پرسپولیس برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این جلسه که از ساعت 15/16 با حضور حبیب کاشانی، محمود خوردبین، علی دایی و کریم باقری برگزار شد، سرپرست باشگاه، سرپرست، سرمربی و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پاسخگوی سئوالات متعدد خبرنگاران حاضر در جلسه بودند.

سئوالات مطرح شده از حبیب کاشانی بیشتر پیرامون مسائل مدیریتی، تعیین هیأت مدیره، امکان ادامه همکاری حسین عبدی با کادر فنی و مسائلی از این دست که سرپرست باشگاه  پاسخگوی تمامی سئوالات مطرح شده بود.

همچنین خبرنگاران سئوالاتی را در حوزه مسائل فنی و نحوه جذب بازیکن و بسته شدن لیست پرسپولیس برای فصل آتی از علی دایی داشتند که سرمربی پرسپولیس پاسخگوی سئوالات آنها بود. 

گزارش تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 20:30  توسط فرزاد | 

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تمرين پرسپوليس صبح امروز از ساعت 10:15 دقيقه در زمين شركت واحد پيگيري شد.

در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس پس از گرم كردن به استارت‌هاي كوتاه و بلند پرداختند و در مرحله بعد استقامتي كار كردند. سپس به حفظ توپ و پرسينگ، پاس‌كارهاي كوتاه و بلند و سانتر از جناحين و ضربه به دروازه پرداختند.

* در تمرين امروز حسين عبدي و اوسال غايب بودند.

* دايي در ابتداي تمرين به مدت 10 دقيقه با بازيكنان به گفت و گو پرداخت و سپس در جلسه‌اي از آخرين وضعيت 3 بازيكن ملي پوش خود با خبر شد. غلامرضا رضايي، هادي نوروزي و عليرضا حقيقي بازيكنان ملي پوش پرسپوليس بودند.

* دروازه بانان زير نظر يحيوي تمرينات ويژه‌اي را انجام دادند.

* بازيكنان ملي پوش به همراه تياگو در تمرينات گروهي حضور پيدا كردند.

* تياگو در تمرين امروز نشان داد كه مصدوميتش برطرف شده است.

* شكوري ، آرفي، پروين اختصاصي تمرين كردند.

* تنها دو هوادار نظاره گر تمرين سرخ پوشان بودند.

* مازيار زارع با رفع مصدوميت در تمرينات گروهي شركت كرد.

* كريم باقري يكي از آماده ترين‌ها بود. او در كارهاي گروهي با انگيزه خاصي تمرين مي‌كرد و به راهنمايي بازيكنان مي‌پرداخت.

*تمرين امروز ساعت 12 به پايان رسيد.

+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 13:30  توسط فرزاد | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
این و بلاگ به منظور برقراری ارتباط میان طرفداران و عاشقان سلطان علی دایی ایجاد گردیده و قصد توهین و بی احترامی به شخصی را ندارد.

پیوندهای روزانه
بیوگرافی علی دایی
خبرها و گزارشات قبلی وبلاگ
اعتراض
حرف دل طرفداران علی دایی
سالروز ازدواج علی دایی
قهرمانی سایپا و علی دایی
پاسخ به سوالات بازدیدکننده ها
مصاحبه های علی دایی
آلبوم عکسها
آمار و رکوردها
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
مرداد 1391
تیر 1391
مرداد 1390
تیر 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
اسفند 1389
بهمن 1389
دی 1389
آذر 1389
آبان 1389
مهر 1389
مرداد 1389
تیر 1389
خرداد 1389
اردیبهشت 1389
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388
آذر 1388
آبان 1388
مهر 1388
شهریور 1388
مرداد 1388
تیر 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
اسفند 1387
بهمن 1387
دی 1387
آذر 1387
آبان 1387
مهر 1387
شهریور 1387
آرشيو
پیوندها
خبر (نگار عزيز)
علی دایی نگین ورزش آسیا
باران بی بهانه
بازی نما
دانلود_موبایل_فلش و آموزش
هواداران کاکا و عاشقان میلان
شاهین سرخ داوود فنایی
هر چه میخواهد دل تنگت بگو
علی دایی افتخار ایران و آسیا
عشق و ...
دیگه بسته انتظار
توتی گلادیاتور شهر رم
تحليل بازي هاي فوتبال
تورک قارداش
سلطان فوتبال ایران
ابر قدرت فوتبال
امپراطوری پسران
کلبه صداقت
متین بلاگ
گروه پی-بلاگ
بسکتبال و پویا تاجیک
بهترین زمینه
عشق فوتبال
این است علی دایی
توپچو
دیوانگان آرسنال
آکواریوم
فوتبال=زندگی
ف مثل فوتبال
بزرگترین سایت طرفداران کریستیانو رونالدو
فرزند دنا ...
خبر ها وعکس های فوتبال
مدل موی فشن عکس موسیقی ...
علی دایی و تیم فوتبال سایپا
جدیدترین خبرهای ورزشی
منچستر-پرسپولیس
اورک سوزلریم
پشت پرده فوتبال با 90
زندگينامه بازيكنان فوتبال
اسطوره فوتبال ایران ,پادشاه تنیس جهان
وبلاگ مخصوص عشاق سینما
آكورد و ملودي هاي گيتار
فریدون زندی
هم نفس
سایت رسمی علی دایی
داستان هاي عاشقانه
دوستت دارم و تاوانش هر چه باشد, باشد
SULDUZ SPORT
اس ام اس جديد و عاشقانه
گلچین
بزرگترین وبلاگ هواداران اخراجی ها
اس و پاس
هم وطن
سرخ پوشان
آموزش آهنگسازي
سوال و جواب و عيب يابي خودرو
سايت رسمي باشگاه پرسپوليس
یادگار مهر
ملودی سکوت
به حرفهام گوش
::.بيا تو يه وبلاگ متفاوت >> فان32
تنیس
دنیای کشتی کج و دیواها
فوتبال امروز
پایگاه فن آوری اطلاعات
خبرهای داغ
㋡ نی نی لند ㋡
مد و آرایش لیلا
وبلاگ آقای سروش گودرزی
ای کاش عشق را زبان سخن بود
record20.com
شکوفه
پرسپولیس و من
جورواجور ازعاشق ترین پرسپولیسی ایران
دلشکســــــــــته
من یک منتقدم
منچستريونايتد(شياطين سرخ )
ایران جوان
پرسپولیسی ها ۲ آتیشه
وبلاگ رسمی مشاوره و روان شناسی
رویای خیس
من و تو دانلود
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM